Wygrał i spadł. Nokaut "nic nie dał"

Po gali KSW 70, do której doszło 28 maja w Łodzi, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji. Mariusz Pudzianowski, który w walce wieczoru pokonał Michała Materlę, zaliczył nieoczekiwany spadek.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mariusz Pudzianowski Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
W wadze ciężkiej Ricardo Prasel, który pokonał Daniela Omielańczuka, awansował na pozycję pierwszą i obniżył tym samym o jedno miejsce pozycję Darko Stosicia i Mariusza Pudzianowskiego. Z zestawienia wypadł Michał Włodarek, a na jego miejsce, na pozycji piątej, pojawił się Daniel Omielańczuk.

Bartosz Leśko, który pokonał Damiana Piwowarczyka, zadebiutował w rankingu wagi półciężkiej na miejscu czwartym, a jego rywal spadł na pozycję piątą. Z zestawieniem pożegnał się Rafał Kijańczuk, który przegrał z Ivanem Erslanem, a Oumar Sy podskoczył o jedno oczko na miejsce trzecie.

Sprawdź aktualne rankingi >>>

Kolejna gala KSW odbędzie się już 18 czerwca w Toruniu. Podczas KSW 71 zawalczą m.in. Artur Szpilka, Marcin Różalski a w głównym starciu Marian Ziółkowski stanie do obrony pasa wagi lekkiej przeciwko Sebastianowi Rajewskiemu.

Czytaj także:
Młody talent robi furorę w KSW. Zobacz w akcji odkrycie polskiego MMA [WIDEO]
Wielka sprawa! Polak w walce wieczoru UFC

ZOBACZ WIDEO: Pudzianowski nie wytrzymał. Mocne, bezpośrednie słowa


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×