To prawdziwy hit! Tak rywal Gamrota zareagował na werdykt sędziów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / UFC / Arman Carukjan
Twitter / UFC / Arman Carukjan
zdjęcie autora artykułu

Arman Carukjan padł na kolana, gdy usłyszał werdykt sędziów po walce z Mateuszem Gamrotem na gali UFC w Las Vegas. Ormianin nie mógł uwierzyć, że przegrał pojedynek z Polakiem.

W tym artykule dowiesz się o:

To był fenomenalny pojedynek w walce wieczoru gali UFC w Las Vegas. Mateusz Gamrot (21-1) zrobił to! Były mistrz KSW pokonał Armana Carukjana (18-3) i wykonał kolejny krok w kierunku pojedynku o tytuł mistrzowski w kategorii lekkiej.

Gamrot przegrał dwie pierwsze rundy starcia wieczoru UFC Vegas 57. Były mistrz KSW zabrał się jednak za odrabianie strat.

Kapitalny finisz zagwarantował mu czwarte zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie.

Obaj zawodnicy nerwowo wyczekiwali werdyktu. Decyzja sędziów była jednogłośna. Wszyscy trzej punktowali tę walkę w stosunku 48-47 na korzyść Mateusza Gamrota. Ten oszalał z radości.

Carukjan padł na kolana, gdy usłyszał werdykt sędziów po walce na gali UFC w Las Vegas. Ormianin nie mógł uwierzyć, że przegrał pojedynek z Polakiem. Jego reakcja jest bardzo wymowna. Nagranie już trafiło do sieci. Można je zobaczyć poniżej.

Były mistrz KSW przerwał serię pięciu wygranych z rzędu Armana Carukjana. Ormianin doznał drugiej porażki w UFC.

Czytaj także: Szef KSW odpalił bombę ws. walki Szpilka - Pudzianowski Szpilka w euforii, "Różal" na desach. Sprawdź wyniki KSW 71

ZOBACZ WIDEO: Szpilka odsłonił kulisy walki. Szef KSW tłumaczy, co dalej

Źródło artykułu: