Fatalna kontuzja w walce wieczoru, Gustafsson znokautowany. Sprawdź wyniki UFC w Londynie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Nikita Kryłow (L) i Alexander Gustafsson (P)
Getty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Nikita Kryłow (L) i Alexander Gustafsson (P)
zdjęcie autora artykułu

Za nami druga tegoroczna gala UFC w Londynie. Walka wieczoru trwała zaledwie 15 sekund i zakończyła się kontuzją miejscowego bohatera, Toma Aspinalla. W pozostałych pojedynkach świetnie spisali się Moly McCann czy Paddy Pimblett.

Podobnie jak na KSW 72, większość pojedynków UFC Fight Night w Londynie zakończyło się dopiero po decyzjach sędziów punktowych. W karcie wstępnej jedynie Jonathan Pearce zdołał zwyciężyć przed czasem, nokautując w drugiej rundzie Makwana Amirkhaniego.

Kartę główną otworzył pojedynek Paula Craiga z Volkanem Oezdemirem, w którym lepszy po trzech rundach okazał się Szwajcar. W euforię brytyjskich kibiców wprawiły występy Molly'ego McCanna i Paddy'ego Pimbletta, oba zakończone przed czasem przez lokalnych bohaterów.

Zawiódł trzykrotny pretendent do tytułu mistrza wagi półciężkiej, Alexander Gustafsson. Szwed, który po dwóch latach powrócił do rywalizacji w UFC, szybko został znokautowany przez Nikitę Kryłowa.

Walka wieczoru gali w Londynie trwała jedynie 15 sekund. Tom Aspinall doznał kontuzji prawej nogi i nie był w stanie kontynuować pojedynku z Curtisem Blaydesem. Anglik doznał pierwszej porażki w UFC.

ZOBACZ WIDEO: "Pudzian" nie wyklucza walki z Mamedem. Jest reakcja KSW

Tak prezentuje się komplet wyników gali (za fight24.pl):

Walka wieczoru: 265 lbs: Curtis Blaydes pokonał Toma Aspinalla przez TKO (kontuzja kolana) 0:15, runda 1

Karta główna: 185 lbs: Jack Hermansson pokonał Chrisa Curtisa przez jednogłośną decyzję 155 lbs: Paddy Pimblett pokonał Jordana Leavitta przez poddanie (duszenie zza pleców) 2:47, runda 2 205 lbs: Nikita Kryłow pokonał Alexandra Gustafssona przez TKO (ciosy) 1:07, runda 1 125 lbs: Molly McCann pokonała Hannah Goldy przez TKO (ciosy) 3:52, runda 1 205 lbs: Volkan Oezdemir pokonał Paula Craiga przez jednogłośną decyzję

Karta wstępna: 155 lbs: Ludovit Klein pokonał Masona Jonesa przez jednogłośną decyzję 155 lbs: Marc Diakiese pokonał Damira Hadzovicia przez jednogłośną decyzję 145 lbs: Nathaniel Wood pokonał Charlesa Rosę przez jednogłośną decyzję 145 lbs: Jonathan Pearce pokonał Makwana Amirkhaniego przez TKO (ciosy) 4:10, runda 2 125 lbs: Muhammad Mokaev pokonał Charlesa Johnsona przez jednogłośną decyzję 155 lbs: Jai Herbert pokonał Kyle'a Nelsona przez jednogłośną decyzję 125 lbs: Victoria Leonardo pokonała Mandy Bohm przez jednogłośną decyzję 170 lbs: Nicolas Dalby pokonał Claudio Silvę przez jednogłośną decyzję

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

Źródło artykułu: