"Wiem, jak go zaskoczyć". Sarara i Wrzosek zapowiadają wojnę w klatce [WIDEO]

W walce wieczoru gali KSW 73 dojdzie wyczekiwanego od lat starcia dwóch czołowych polskich kickbokserów. Do okrągłej klatki w hali COS Torwar wejdą Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara. Zapowiedź tego pojedynku budzi emocje.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara zmierzą się w walce wieczoru KSW 73 YouTube / Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara zmierzą się w walce wieczoru KSW 73
- Gdy dowiedziałem się o tym, że będę walczył z Tomkiem Sararą, to bardzo się ucieszyłem. Na liście moich celów było znokautowanie go - powiedział Arkadiusz Wrzosek w oficjalnej zapowiedzi pojedynku.

Walka na gali KSW 73 będzie dla Wrzoska debiutem w nowej formule. Warszawianin już od dłuższego czasu szykuje się do wykonania tego kroku. W sportach uderzanych zdobył tytuł amatorskiego mistrza świata w K1, mistrza Europy w muay thai oraz wiele medali mistrzostw Polski. Jest też zawodowym mistrzem organizacji FEN oraz byłym zawodnikiem prestiżowej marki Glory, gdzie pokonał legendarnego Badra Hariego.

- Będzie to walka dwóch charakterów, które nigdy się nie poddają. Mimo, że ta walka odbędzie się w Polsce, to będzie to poziom światowy - zapowiada Tomasz Sarara.

Zobacz:

Czytaj także:
Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza
Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: Romanowski o kulisach KSW i wybrykach w reprezentacji, Śmiełowski o Kaczmarczyku
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×