Łącznie mają na koncie 82 nokauty! To zwiastuje wielkie emocje na KSW 74

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Philip De Fries
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Philip De Fries
zdjęcie autora artykułu

Bohaterowie gali KSW 74 mają na koncie łącznie 82 nokauty i 53 poddania. W Ostrowie Wielkopolskim zaprezentuje się 18 zawodników. Część z nich znana jest z efektownego stylu walki.

W walce wieczoru KSW 74 Philip De Fries będzie bronić po raz siódmy mistrzowskiego pasa KSW w wadze ciężkiej i zmierzy się z Ricardo Praselem.

Duże wyzwanie czeka w Ostrowie Wielkopolskim Damiana Janikowskiego. Brązowy medalista olimpijski w zapasach zmierzy się z weteranem UFC, Tomem Breese'em. Emocje wzbudza też polsko-polska konfrontacja pomiędzy Tomaszem Romanowskim i Cezarym Kęsikiem.

Ciężkie ciosy są gwarantowane w rewanżu Michała Kity z Darko Stosiciem. Polak będzie chciał zemścić się na Serbie za porażkę z poprzedniego roku.

Zobacz najlepsze nokauty i poddania zawodników z gali KSW 74:

Galę KSW 74 będzie można oglądać na platformach Viaplay i KSWTV.COM (w krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay). Początek o 19.00. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: Ukrainiec pobił historyczny rekord. Po walce przemówił po polsku

Źródło artykułu: