To będzie formalność? Jest duży faworyt bukmacherów w walce wieczoru KSW 74

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Ricardo Prasel
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Ricardo Prasel
zdjęcie autora artykułu

W walce wieczoru KSW 74 do siódmej obrony mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej przystąpi Philip De Fries. Rywalem Anglika będzie sensacyjny pogromca Polaków - Ricardo Prasel. Bukmacherzy wskazali w tym starciu wyraźnego faworyta.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=46595]

Philip De Fries[/tag] jest niepokonany od początku swojej przygody w KSW. W szeregach polskiej organizacji 36-latek wygrał już siedem pojedynków, dwukrotnie zwyciężając m.in. Tomasza Narkuna. W ostatniej walce, w lutym tego roku na KSW 67, jego wyższość musiał uznać Darko Stosić.

Ricardo Prasel ma mniejsze doświadczenie w MMA od mistrza KSW. "Alemao" to były bramkarz Chelsea FC. Pretendent do tytułu w tym roku pokonał dwóch czołowych zawodników wagi ciężkiej w Polsce - Michała Kitę i Daniela Omielańczuka.

W starciu wieczoru KSW 74 bukmacherzy nie dają Brazylijczykowi większych szans. Kurs na jego wygraną oscyluje w granicach 5.00, gdy w przypadku De Friesa sięga maksymalnie 1.2. Mistrz KSW jest największym faworytem spośród wszystkich bohaterów gali w Ostrowie Wielkopolskim.

Galę KSW 74 będzie można oglądać na platformach Viaplay i KSWTV.COM (w krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay). Początek o 19.00. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: Ukrainiec pobił historyczny rekord. Po walce przemówił po polsku

Źródło artykułu: