Czy to był lucky punch? Zobacz, jak zakończyła się pierwsza walka Kity ze Stosiciem [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Michał Kita przegrał przed czasem pierwszą walkę z Darko Stosiciem
Twitter / Michał Kita przegrał przed czasem pierwszą walkę z Darko Stosiciem
zdjęcie autora artykułu

Podczas KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim dojdzie do rewanżowego pojedynku Michała Kity z Darko Stosiciem. Polak nie może pogodzić się z porażką z maja zeszłego roku. Jego zdaniem Serb miał sporo szczęścia.

W tym artykule dowiesz się o:

Do pierwszej walki Michała Kity z Darko Stosiciem doszło 5 czerwca 2021 roku na gali KSW 61. Gdy wydawało się, że Polak jest na dobrej drodze do wygranej, Serb mocno trafił "Masakrę" i serią uderzeń w parterze zmusił sędziego do przerwania wali.

Kita nie mógł pogodzić się z porażką. - Uwielbiam wyzwania i udowodnię, że w naszej pierwszej walce z to lucky punch zadecydował o wyniku. Najbardziej boli to, że zdajesz sobie sprawę, że jesteś lepszym zawodnikiem i popełniłeś jakiś błąd, który rywal wykorzystał - powiedział Kita w zapowiedzi walki.

Polak w rewanżu z Serbem nie jest faworytem. Stosić do tej pory przegrał tylko jeden pojedynek w KSW. - Rewanż ma to do siebie, że chcesz udowodnić sobie i przeciwnikowi, że jesteś lepszy i ja mu to udowodnię - dodaje 42-latek z Zabrza.

Galę KSW 74 będzie można oglądać na platformach Viaplay i KSWTV.COM (w krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay). Początek o 19.00. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Zobacz, jak zakończyła się pierwsza walka Kity ze Stosiciem:

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: Ukrainiec pobił historyczny rekord. Po walce przemówił po polsku

Źródło artykułu: