Błyskawiczny nokaut na otwarcie KSW 74! Co za debiut [wideo]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Borys Dzikowski znokautował Arkadiusza Mruka na KSW 74
Twitter / Borys Dzikowski znokautował Arkadiusza Mruka na KSW 74
zdjęcie autora artykułu

Zaledwie 40 sekund trwał pierwszy pojedynek gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Miejscowy bohater, Arkadiusz Mruk (0-1) został znokautowany przez Borysa Dzikowskiego (2-0).

W tym artykule dowiesz się o:

Dzikowski znakomicie zadebiutował w KSW. Od początku wywierał presję na rywalu. Wreszcie trafił wysokim kopnięciem z prawej nogi, po którym Mruk padł na matę klatki Kolejne uderzenia w parterze dopełniły dzieła zniszczenia.

Borys Dzikowski wygrał drugą walkę w zawodowym MMA. W styczniu tego roku zawalczył na gali Strife 2 i zwyciężył przez nokaut w pierwszej rundzie pojedynku. Wcześniej zebrał pokaźne doświadczenie na zawodach amatorskich - stoczył około 20 walk, z których większość wygrał. Reprezentant klubu Puncher Wrocław na gali KSW 74 będzie chciał dopisać do swojego rekordu drugą wygraną z rzędu.

W walce wieczoru KSW 74 Phil De Fries zmierzy się z Ricardo Praselem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii ciężkiej należący do Anglika. Transmisja z gali trwa w Viaplay.

Zobacz nokaut w wykonaniu Dzikowskiego:

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

Źródło artykułu: