Gruzinka najlepsza, mocne wejście Romanowskiego. Sprawdź zmiany w rankingu KSW

Po gali KSW 74, do której doszło 10 września w Ostrowie Wielkopolskim, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tomasz Romanowski, Michał Pietrzak Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Tomasz Romanowski, Michał Pietrzak
W wadze ciężkiej Darko Stosic, który pokonał Michała Kitę, awansował na pozycję pierwszą zestawienia, a Ricardo Prasel, który przegrał walkę o pas, spadł na pozycję drugą.

W kategorii średniej na miejscu trzecim zadebiutował Tomasz Romanowski, a pokonany przez niego Cezary Kęsik wypadł z pierwszej piątki rankingu. Na pozycji czwartej pojawił się Tom Breese, który pokonał Damiana Janikowskiego. W związku z przetasowaniami w zestawieniu Michał Materla spadł na miejsce piąte, a Paweł Pawlak wskoczył na pozycję drugą.

Werlleson Martins, który pokonał Pawła Polityłę, zamienił się miejscami z Bruno Augusto dos Santosem w kategorii koguciej. Z zestawieniem pożegnał się Paweł Polityło, a Patryk Surdyn wskoczył na miejsce piąte.

W zestawieniu kobiet na miejsce pierwsze wskoczyła Sofiia Bagishvili, która pokonała Anitę Bekus. Pozostałe panie spadły o jedno miejsce w dół. Z pierwszą piątką pożegnała się Karolina Owczarz.

Sprawdź ranking >>>

Czytaj także:
Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza
Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: Kontrowersje w walce na KSW. Szpilka o Załęckim, starciu Pudzianowski - Chalidow i Janikowskim
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×