Polak poznał kolejnego rywala w UFC. Już raz mieli się bić

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Marcin Tybura
Twitter / / Na zdjęciu: Marcin Tybura
zdjęcie autora artykułu

Wyczekiwany powrót Marcina Tybury do oktagonu UFC. Polski zawodnik ma zmierzyć się w Las Vegas z niedoszłym przeciwnikiem.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwotnie na 27 marca 2021 roku zaplanowana była konfrontacja Marcina Tybury z Blagoyem Ivanovem. Szkopuł w tym, że Bułgar borykał się wówczas z problemami zdrowotnymi i w ostatecznym rozrachunku został zdjęty z karty walk gali UFC 206. Niestety, poszukiwania zastępstwa zakończyły się niepowodzeniem.

W kolejnych miesiącach polski zawodnik zawalczył trzykrotnie, a jego bilans to dwa zwycięstwa i jedna przegrana. 37-latek w sierpniu bieżącego roku pokonał Aleksandra Romanowa.

Co dalej? Z informacji Johna Morgana wynika, że Tybura wróci do oktagonu na początku przyszłego roku. Dziennikarz za pośrednictwem Twitterze przekazał, że 4 lutego odbędzie się walka Polaka z wymienionym wcześniej Ivanovem na gali UFC.

Sternicy UFC drugi raz zestawili tę dwójkę. W maju Ivanov ponownie zawalczył w oktagonie po dwuletniej przerwie i wygrał z Marcosem Rogerio de Limą przez decyzję sędziowską. 36-letni zawodnik może również pochwalić się zwycięstwami między innymi z Benem Rothweelem czy Taiem Tuivasą.

https://twitter.com/JohnMorgan_MMA/status/1605770121431044097

Czytaj także: Ważne słowa byłego trenera Pudzianowskiego. "Nie ma co go blokować" "Pudzian" wrócił do swojej rutyny po porażce. Nie zabrakło też ostrych słów!

ZOBACZ WIDEO: W sieci wrze. Szef KSW odpowiada na zarzuty po walce Pudzianowski - Chalidow

Źródło artykułu: WP SportoweFakty