Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Szóste Mistrzostwa MMA odbędą się w Warszawie. Trwają zapisy

Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Artur Mazur
Artur Mazur
Rywalizacji podczas turnieju MMA Polska Materiały prasowe / MMA Polska / Rywalizacji podczas turnieju MMA Polska
Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. 12 czerwca 2021 roku odbyły się tam 1. Mistrzostwa MMA, które przyciągnęły do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 9 kwietnia 2022 roku MMA Polska powróciło do Warszawy i przygotowało 3. Mistrzostwa MMA. Wówczas na zawody zgłosiło się już ponad 300 uczestników.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w 6. Mistrzostwach MMA mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia poprzez formularz zgłoszeniowy (tutaj). Zapisy potrwają do 23 lutego.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ WIDEO MISTRZOSTW MMA

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce "Zawody". W zawodach mogą startować tylko i wyłącznie amatorzy. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju.

Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. Tradycyjnie już na zawodach mogą walczyć również kadeci.

ZOBACZ WIDEO: Zawrzało po transferze do FAME. Prezes odpowiada na zarzuty i mówi o przyszłości FEN-u
Sponsorami zawodów MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Polska Spółka Gazownictwa, Lexus Warszawa Wola, Kostka Transporte, Studio 306, Pitbull West Coast, MondoLab Suplementy i Overlord Fightgear. Plakat zawodów:


Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×