Kolejne mocne nazwisko na XTB KSW Colosseum 2

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Radosław Paczuski
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Radosław Paczuski
zdjęcie autora artykułu

Kolejny lokalny bohater pojawi się przed warszawską publicznością na PGE Narodowym. Podczas gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca, do okrągłej klatki powróci Radosław Paczuski (5-1, 4 KO).

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=49853]

Radosław Paczuski[/tag] ma za sobą trzy efektowne występy w KSW. Ostatni raz walczył na gali XTB KSW 78 i w emocjonującym pojedynku, który został wybrany najlepszą walką wieczoru, musiał uznać wyższość Tomasza Romanowskiego.

Przed tym starciem Paczuski pozostawał niepokonany w zawodowym MMA. Debiutując w okrągłej klatce znokautował już w pierwszej rundzie Jasona Radcliffe'a, a następnie rozbił przed czasem Jasona Wilnisa. 30-latek w zawodowym MMA konfrontował się do tej pory sześć razy i cztery razy wygrał przed czasem.

Reprezentant Uniq Fight Club wszedł do świata MMA z kickboxingu, w którym stoczył ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów.

Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i FEN.

Rywal Radosława Paczuskiego na galę XTB KSW Colosseum 2 zostanie wkrótce ogłoszony.

Czytaj więcej: Mistrz FEN wchodzi do gry o milion dolarów! Podpisał kontrakt KSW potwierdza! Mamy pierwszego bohatera gali na PGE Narodowym

ZOBACZ WIDEO: Mocne słowa pod adresem mistrza KSW. "Okazał się tchórzem"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)