Wielkie wzruszenie Karoliny Kowalkiewicz. "Kocham swoją pracę"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Karolina Kowalkiewicz
Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Karolina Kowalkiewicz
zdjęcie autora artykułu

Karolina Kowalkiewicz wygrała trzeci z rzędu pojedynek w największej federacji MMA na świecie. Po zakończeniu walki z Vanessą Demopoulos Polka nie ukrywała łez.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas sobotniej gali UFC Vegas 73 Karolina Kowalkiewicz zdominowała Vanessę Demopoulos. Polka pokonała na punkty jednogłośną decyzją sędziów Amerykankę o greckich korzeniach i cieszyła się z ósmego w karierze zwycięstwa w największej organizacji MMA.

37-letnia łodzianka wygrała trzeci z rzędu pojedynek i odbudowała się po serii niepowodzeń. Po ogłoszeniu werdyktu była wyraźnie wzruszona. Na jej twarzy pojawiły się łzy szczęścia.

"Karolina jesteś Wielką Wojowniczką, trzymam kciuki za Ciebie", "Cieszę się z jej sukcesu, wyglądała niesamowicie" - skomentowali fani post federacji UFC zamieszczony na Twitterze.

Po walce Kowalkiewicz zabrała głos w mediach społecznościowych. Wystarczyło tylko kilka słów zamieszonych pod zdjęciem na Instagramie. "Kocham swoją pracę" oraz "Dziękuję". W ten sposób wyraziła także swoją wdzięczność za otrzymane wsparcie. Szczególnie w trudnym dla niej czasie.

Czytaj także: Bijące serce KSW. Serial dokumentalny "Materla. Lionheart" tylko na Viaplay! Muradow niebawem wróci do klatki UFC

ZOBACZ WIDEO: "Teraz będę bił z lepy". Andrzej Grzebyk zabawił się w Conora McGregora

Źródło artykułu: WP SportoweFakty