Muradow niebawem wróci do klatki UFC

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Makhmud Muradov
Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Makhmud Muradov
zdjęcie autora artykułu

Zawodnik, który w trakcie swoich przygotowań pojawia się także na matach Ankosu Machmud Muradow, do akcji powróci 22 lipca. Jak sam zakomunikował, zmierzy się wówczas z Bryanem Barbereną.

W tym artykule dowiesz się o:

22 lipca miejsce będzie miała kolejna gala amerykańskiego giganta w Londynie. W walce wieczoru dojdzie do potyczki na szczycie wagi ciężkiej, pomiędzy naszym rodakiem Marcinem Tyburą oraz powracającym po kontuzji Tomem Aspinallem.

Do rozpiski tego wydarzenia zostanie dopisany także bardzo interesujący pojedynek w kategorii średniej. Machmud  Muradow poinformował bowiem, że zmierzy się wtedy z doświadczonym Bryanem Barbereną.

Muradow póki co pięciokrotnie walczył pod sztandarem globalnego potentata. Rywalizację rozpoczął od trzech kolejnych wygranych, później było jednak nieco gorzej. W sierpniu 2021 zmuszony był uznać wyższość Geralda Meerschaerta, a następnie przegrał jeszcze z Caio Borralho.Teraz zapewne zrobi więc wszystko co w jego mocy, by ponownie zacząć kroczyć ścieżką zwycięstw.

Jego najbliższego oponenta można natomiast określić mianem weterana klatek UFC. Występował w nich już bowiem 17-krotnie, nieustannie przeplatając zwycięstwa z porażkami. Podobnie jak Muradow, do najbliższego starcia podejdzie po serii dwóch przegranych. W marcu tego roku szybko uległ Gunnarowi Nelsonowi, a wcześniej musiał jeszcze ustąpić w potyczce z Rafaelem dos Anjosem.

Czytaj także: "Prędzej czy później zdobędę pas". Grzebyk zmotywowany po wygranej na KSW 82 "Być może to był błąd". Rafał Kijańczuk komentuje przegraną walkę na KSW 82

ZOBACZ WIDEO: Popłaczecie się ze śmiechu! Chalidow opowiada, jak rozmawia przez telefon ze Szpilką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty