Zmiana po 30 latach. Gamrot przeszedł operację

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mike Roach/Zuffa LLC / Mateusz Gamrot
Getty Images / Mike Roach/Zuffa LLC / Mateusz Gamrot
zdjęcie autora artykułu

W piątek Mateusz Gamrot za pośrednictwem Facebooka przekazał informację o dużej zmianie w swoim życiu. Wpłynie ona na jego walki w MMA.

W tym artykule dowiesz się o:

Obecnie jednym z najlepszych polskich zawodników MMA jest Mateusz Gamrot. 32-latek urodzony w Bielsku-Białej rywalizuje w kategorii lekkiej i jest zawodnikiem UFC - najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Zadebiutował w niej w 2020 roku i do tej pory na ma swoim koncie pięć wygranych i dwie przegrane.

W piątek Gamrot za pośrednictwem konta na Facebooku poinformował o wielkiej zmianie w swoim życiu. Były mistrz KSW przeszedł operację korekty wady wzroku. Dotychczas poza walkami w oktagonie mogliśmy widzieć Polaka chodzącego w okularach.

Teraz to się zmieni. "Nadszedł dzień kiedy po 30 latach noszenia okularów mogę je odłożyć na półkę. Precyzja i celność wzrasta do 100 procent" - przekazał Gamrot.

To ogromna zmiana dla Polaka, który w końcu będzie doskonale widział swoich rywali. Póki co nie znamy daty kolejnej walki i przeciwnika Mateusza Gamrota. Jednak Polak nie ukrywa, że dojdzie do niej w drugiej części bieżącego roku, a wygrana przybliży go do upragnionej walki o mistrzowski pas UFC.

ZOBACZ WIDEO: Awantura w Moskwie. Jurkowski zdradza, co się działo po walce Błachowicza

Zobacz także: "Myślę, że go obali i rozbije". Adesanya przed starciem Błachowicza z Pereirą Jasna deklaracja menadżerki Błachowicza! Walka z Pereirą eliminatorem do pasa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty