Pudzianowski ostrzegł Najmana. Ten już odpowiedział

"Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!" - napisał na Twitterze Marcin Najman. Wobec tego Mariusz Pudzianowski zdecydował się go ostrzec, na co już zareagował Najman.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Mariusz Pudzianowski, w kółeczku Marcin Najman Materiały prasowe / KSW/Sebastian Rudnicki / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski, w kółeczku Marcin Najman
Obecnie Mariusz Pudzianowski ma za sobą dwie nieudane walki w KSW. Najpierw pod koniec 2022 roku przegrał z Mamedem Chalidowem, a w miniony weekend musiał uznać wyższość Artura Szpilki.

W ostatnim czasie "Pudzian" zapowiedział, że jest coraz bliżej zakończenia kariery. Oznacza to, że przed nim jedna lub kilka ostatnich walk. Trudno przewidzieć, kto może się z nim zmierzyć. Jednak jest jeden kandydat, który rywalizacji z 46-latkiem by nie odmówił.

"Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!" - napisał na Twitterze Marcin Najman. Obaj zawodnicy rywalizowali ze sobą w 2009 roku. Wówczas lepszy okazał się Pudzianowski, dla którego był to pierwszy pojedynek w KSW.

ZOBACZ WIDEO: Co dalej z Mariuszem Pudzianowskim? Maciej Kawulski odpowiada

Po tym wpisie "Pudzian" na swoim profilu na Facebooku opublikował post, w którym zawarł wypowiedź Najmana, a także tytuł naszego artykułu związanego z wpisem "El Testosteron'a".

Od siebie dorzucił tylko lub aż jedno zdanie, które było ostrzeżeniem dla zawodnika gotowego na starcie z Pudzianowskim. "PS Marcin nie wywołuj wilka z lasu" - napisał 46-latek.

Do słów "Pudziana" odniósł się już Najman na swoim prywatnym profilu na Facebooku. Po raz kolejny uświadomił wszystkich, że jest gotowy na to, by po raz drugi w karierze zmierzyć się z byłym strongmanem.

"Mario, już nie takiego wilka co był 13 lat temu. Bardzo Cię szanuje. I lubię. Ale nasz rewanż wyglądał by zupełnie inaczej" - oznajmił 44-latek.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×