Jednym zdaniem wywołał poruszenie. Będzie walka z Pudzianowskim?

Krzysztof Radzikowski dodał zagadkowy wpis pod wspólnym zdjęciem z Mariuszem Pudzianowskim. Internauci szybko podchwycili temat.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Krzysztof Radzikowski/Mariusz Pudzianowski Instagram / krzysztofradzikowski/pudzianofficial / Na zdjęciu: Krzysztof Radzikowski/Mariusz Pudzianowski
"Spotkanie po latach... A co do walki... (tutaj trzy emotki: "myśląca twarz")" - napisał w sobotę (24 czerwca) na swoim instagramowym profilu Krzysztof Radzikowski, jeden z najlepszych polskich zawodników Strongman.

Popularny w środowisku "Radzik" zamieścił zdjęcie, na którym widać go w towarzystwie Mariusza Pudzianowskiego. Tajemniczy wpis Radzikowskiego rozemocjonował internautów w temacie ewentualnego pojedynku w klatce byłych już strongmenów.

"Walka byłaby ciekawa", "Mistrz i uczeń", "Bez szans (Radzikowski - przyp. red.), przegrał z Bestią", "Spotkanie Inteligencji i Siły", "Fajna walka, dawajcie chłopaki" - to tylko kilka wybranych opinii.

46-letni Pudzianowski, były pięciokrotny mistrz świata Strongman, rywalizuje w MMA od 2009 r. Stoczył do tej pory 27 walk, z których zwyciężył 17. "Radzik" ma 41 lat i na koncie jeden pojedynek MMA (w 2021 r. przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem).

Zobacz:
Pudzianowski znów daje zły przykład. Wypadek niczego go nie nauczył?
Zaskakujące słowa szefa KSW o walce Najman - Pudzianowski

ZOBACZ WIDEO: Jest chętny na bój z Arturem Szpilką. "Nie ma się co zastanawiać"
Radzikowski miałby szansę na wygraną w pojedynku z "Pudzianem" w klatce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×