Rozbił Fabijańskiego i ma kolejny cel. Sensacyjne nazwisko

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu:
Instagram / / Na zdjęciu:
zdjęcie autora artykułu

Filip "Filipek" Marcinek na gali Fame MMA 19 rozbił Sebastiana Fabijańskiego, a później w rozmowie z kanałem "MMA - bądź na bieżąco" wskazał, z kim chciałby się sprawdzić. To były piłkarz reprezentacji Polski.

Zaledwie 47 sekund trwała walka na gali Fame MMA 19 pomiędzy Filipem "Filipkiem" Marcinkiem a Sebastianem Fabijańskim. "Filipek" nie pozostawił żadnych złudzeń aktorowi i rozbił go w niespełna minutę, podważając sens dalszej rywalizacji Fabijańskiego we freak fightach.

Po zakończeniu walki "Filipek" stanął przed kamerą "MMA - bądź na bieżąco". Ocenił przebieg krótkiego pojedynku, a później wskazał, z kim chciałby się sprawdzić w kolejnej walce.

- Chciałbym zawalczyć z kimś w swoich rozmiarach. Wiem, że Jakub Kosecki chce zawalczyć. Mogę dla niego wrócić do MMA i mogę się z nim zmierzyć - przyznał.

Kosecki w przeszłości rzeczywiście pozytywnie wypowiadał się o możliwości sprawdzenia swoich sił w klatce. Postawił jednak warunek, że zrobi to tylko pod parasolem organizacji Fame MMA, a więc nie stałoby to na przeszkodzie do starcia z Marcinkiem.

- Na pewno bym się w tym odnalazł. W takich sytuacjach jak face to face, ważenie, konfrontacja, jakieś pytania, to u mnie jest wszystko naturalne. Z ust mi płyną same słowa, czuje się w tym jak ryba w wodzie, więc nie miałbym z tym żadnego problemu - mówił kilka tygodni temu Kosecki w rozmowie z "Super Expressem".

Kosecki jest obecnie piłkarzem KTS Weszło Warszawa. W przeszłości regularnie biegał po boiskach ekstraklasy, reprezentując m.in. Legię Warszawa, Lechię Gdańsk, Śląsk Wrocław, czy Cracovię. Na koncie ma pięć występów w reprezentacji Polski.

Czytaj także:  - Awantura przed Fame MMA. Znamy szczegółyNagranie niesie się po sieci. Kuriozalne sceny na Fame MMA

ZOBACZ WIDEO: Kto rywalem Artura Szpilki na gali KSW? "Świetna walka"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)