Straciła przytomność! Polka przegrała walkę o pas cenionej organizacji

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Danni McCormack poddała Karolinę Wójcik w walce o pas Invicta FC
Twitter / Danni McCormack poddała Karolinę Wójcik w walce o pas Invicta FC
zdjęcie autora artykułu

W walce wieczoru gali Invicta FC w Bostonie przed życiową szansą stanęła Karolina Wójcik. Polka zmierzyła się z mistrzynią kategorii słomkowej amerykańskiej organizacji, Danni McCormack. Pojedynek zakończył się fatalnie dla byłej zawodniczki KSW.

W tym artykule dowiesz się o:

Irlandka skutecznie wywierała presję na Polce, dyktując warunki w klatce. McCormack notowała skuteczne obalenia i zamęczała Wójcik w klinczu.

W czwartej rundzie mistrzyni zaszła dla plecy pretendentki i skutecznie zapięła duszenie. Sędzia nieco spóźnił się z reakcją, bowiem Wójcik nie odklepała poddania i straciła przytomność. Pomocy Polce szybko udzielili medycy.

Danni McCormack pierwszy raz obroniła tytuł Invicta FC. Zawodniczka klubu SBG Ireland odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu w amerykańskiej organizacji.

Karolina Wójcik doznała czwartej porażki w zawodowej karierze. W przeszłości "Polish Assassin" była mistrzynią południowoafrykańskiej organizacji EFC Worldwide, a w latach 2020-21 rywalizowała w KSW.

Zobacz (końcowe fragmenty walki od 2:15:00):

Zobacz także: "Próbowałam odebrać sobie życie". Poruszające wyznanie Karoliny Kowalkiewicz Hitowe starcie nie dojdzie do skutku. Koszmarna kontuzja

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wkrótce skończy 47 lat. Jedno u "Pudziana" się nie zmienia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty