Inwestycja w najlepszych. KSW podwaja stawki dla zawodników

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Artur Szpilka
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Artur Szpilka
zdjęcie autora artykułu

Podczas zbliżającej się gali XTB KSW 89 dojdzie do znaczącej zmiany - bonusy dla najefektowniej walczących zawodników zostaną podwojone. W ten sposób największa federacja MMA w Europie, wraz ze sponsorem, chcą docenić gwiazdy organizacji.

Fani sportów walki na całym świecie kochają MMA za to, że jest to jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin. W mediach społecznościowych przy okazji każdego wydarzenia krążą potężne nokauty, sprytne poddania czy nieustępliwe pojedynki. Dzięki przedłużeniu współpracy KSW ze sponsorem tytularnym - polskim fintechem XTB - zawodnicy będą jeszcze bardziej zachęceni do tego, aby robić show.

Wszystko za sprawą powiększenia bonusów dla najlepszych, które są przyznawane po każdej gali. Zaczynając od gali XTB KSW 89, kwota bonusów zwiększy się aż o 100 proc. w porównaniu do tej, która obowiązywała w ostatnich latach.

- Zarówno świat sportu, jak i finansów mają wiele wspólnego. W obu tych obszarach droga do sukcesu prowadzi przez wiele lat nauki, wytrwałości, zdobywania doświadczenia oraz umiejętności zarządzania ryzykiem. Dlatego, przedłużając współpracę z KSW, postanowiliśmy zrobić coś specjalnego dla zawodników, którzy są głównym motorem napędowym całej dyscypliny - mówi Szymon Szymański, Chief Growth Officer w XTB.

Zwiększenie bonusów dla najlepszych zawodników poszczególnych gal to efekt dalszej kooperacji obu marek. Polski fintech, który oferuje dostęp do światowych rynków finansowych poprzez platformę inwestycyjną online i aplikację mobilną, przedłużył współpracę z największą federacją MMA w Europie na 2024 rok.

ZOBACZ WIDEO: Poruszające słowa mistrza KSW. Musiał wybrać: ogrzać dom, czy kupić jedzenie

- Kolejny rok wspólnych działań pokazał, że współpraca pomiędzy naszymi firmami jest uzasadnionym i mądrym wyborem oraz doskonałą inwestycją. Dwie wiodące, stabilne marki pracują więc dalej razem w dążeniu do wspólnego celu. Cieszymy się, że w 2024 roku będziemy kontynuować naszą podróż z XTB - mówi Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

Gala XTB KSW 89 zaplanowana jest na sobotę, 16 grudnia. Będzie to wyjątkowe wydarzenie w historii tej federacji, bowiem w walce wieczoru zmierzą się zawodnicy posiadający łącznie... trzy pasy mistrzowskie. W wadze półśredniej króluje Adrian Bartosiński. Natomiast w dwóch lżejszych dywizjach najlepszy jest Salahdine Parnasse. Polak i Francuz stoczą pojedynek, który ma wyłonić największą gwiazdę KSW.

Ponadto podczas gali rozgrywanej na Arenie Gliwice fani MMA zobaczą wiele innych ciekawych pojedynków. W klatce wystąpią m.in. Damian Janikowski, Marcin Held, Andrzej Grzebyk czy Łukasz Charzewski.

Zobacz także: Będzie hitowa walka z Adamkiem Zobacz także: Polak zdeklasowany. Wynik mówi wszystko

Źródło artykułu: WP SportoweFakty