Zapytali go o nowy rząd. Tak Adamek nazwał Tuska

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek i Donald Tusk (fot. PAP/Marcin Obara)
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek i Donald Tusk (fot. PAP/Marcin Obara)
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Adamek od 2008 roku mieszka w USA. Z uwagi na to, że nie zdążył się zarejestrować, nie mógł oddać głosu podczas wyborów parlamentarnych w Polsce. Mimo to w podcaście "WojewódzkiKędzierski" został zapytany o obecną sytuację w kraju.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

W tym artykule dowiesz się o:

Szerokim echem w Polsce odbiła się zmiana władz, do której oficjalnie doszło na początku grudnia 2023. A to wszystko za sprawą wyborów parlamentarnych, te miały bowiem miejsce w październiku ubiegłego roku.

Obecnie to opozycja stworzona przez Koalicję Obywatelską, Trzecią Drogę i Nową Lewicę stała się partią rządzącą zastępując Prawo i Sprawiedliwość. W wyborach parlamentarnych nie mogli wziąć udziału zarówno Mamed Chalidow, jak i Tomasz Adamek, którzy byli gośćmi podcastu "WojewódzkiKędzierski". Drugi z wymienionych nie zdążył zarejestrować się w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka od 2008 roku.

Mimo to zostali zapytani o obecną sytuację w Polsce, ale wypowiedział się jedynie Adamek. - Tyle co jestem teraz w Polsce, to więcej patrzę na wiadomości. Ludzie się denerwują już, czyli Donaldinio coś chyba zawiódł (śmiech) - powiedział legendarny bokser.

ZOBACZ WIDEO: Tak trenuje Mateusz Gamrot. Nie oszczędził nawet dziennikarza

- Zawsze byłem konserwatywny, jestem chłop z kościoła, więc muszę być konserwatywny - dodał po chwili.

Wojewódzki przypomniał Adamkowi jego start w wyborach do Parlamentu Europejskiego, który miał miejsce w 2015 roku. Wówczas 47-latek otrzymał 11 tysięcy głosów, ale nie udało mu się do niego dostać.

- Był epizod 3,5 tygodnia. Poszedłem, powiedziałem do Zbyszka Ziobro, że będę mówił prawdę. Powiedziałem swoje, tak, tak tak i nie miał do mnie nikt pretensji. Minęło 3,5 tygodnia i wróciłem do Stanów - opowiedział bokser, stwierdzając, że nie było to wolą Bożą, by tam się dostał.

Przeczytaj także: Zobaczył wywiad Pereiry i nie zdzierżył. "Chory człowiek"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (14)
avatar
Leon78
17.02.2024
Zgłoś do moderacji
4
2
Odpowiedz
Brawo Tomasz! Wyraziłeś opinię wszystkich Polaków na temat tego chyżego ruja.  
avatar
dziadek z Wehrmachtu
17.02.2024
Zgłoś do moderacji
2
2
Odpowiedz
Mein wnuk Donald on być gut wnuk, sehr gut Niemiec.  
avatar
Paweł388
16.02.2024
Zgłoś do moderacji
5
2
Odpowiedz
Tomek bardzo delikatnie powiedziałeś o tym fałszywym rudzielcu  
avatar
speed01
13.02.2024
Zgłoś do moderacji
5
3
Odpowiedz
W jakiś "tajemniczy" sposób zniknęły prawie wszystkie komentarze krytykujące tfuska... Bez komentarza.  
avatar
tedy00
13.02.2024
Zgłoś do moderacji
2
5
Odpowiedz
mam za nic tego niby woja i nie komentuje go ale jak zaczyna o katolicyżmie ....ja też jestem katolik praktykujący i nie uważam że moim przewodnikiem duchowym jest mały wielki pan ze żolib Czytaj całość