Co dalej z Chalidowem w KSW? Szef rozwiał wątpliwości

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mamed Chalidow (L), Martin Lewandowski (P)
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mamed Chalidow (L), Martin Lewandowski (P)
zdjęcie autora artykułu

- Plan jest taki, by Mamed Chalidow zawalczył na jubileuszowej gali na KSW 100 - zdradził Martin Lewandowski w programie Sport.pl.

W tym artykule dowiesz się o:

W sobotę 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice odbędzie się gala XTB KSW Epic. W walce wieczoru na zasadach boksu Mamed Chalidow zmierzy się z byłym mistrzem świata dwóch kategorii wagowych, Tomaszem Adamkiem.

W lutym KSW świętuje swoje 20. urodziny. Gliwicka gala KSW Epic nawiązuje do pierwszych turniejów sprzed dwóch dekad, kiedy zawodnicy rywalizowali w różnych stylach, nie tylko w MMA.

- Raz na jakiś czas, dopóki Mamed nie stwierdzi, że czas na sportową emeryturę, ja bym go widział, by raz w roku zawalczył w jakiejś nowej dla siebie formule. Mam już na niego ciekawy pomysł na kolejną galę KSW Epic, nie w MMA i nie w boksie - zapowiedział Martin Lewandowski w programie Sport.pl Fight.

Jeden ze współwłaścicieli KSW dodał, że organizacja ciągle wiąże duże plany z 43-letnim Chalidowem. Wszystko wskazuje na to, że polski wojownik MMA pochodzenia czeczeńskiego zaprezentuje się w listopadzie tego roku podczas gali nr 100.

- Mamed po tej gali (XTB KSW Epic - przyp. red.) wróci na KSW 100. Oczywiście, że może być porozbijany teraz po walce z Adamkiem, czy mieć jakiś uraz, ale plan jest taki, by zawalczył na jubileuszowej gali - podsumował Lewandowski.

Zobacz: "Może mieć problemy". Mistrz KSW o szansach Chalidowa z Adamkiem "Mamed może, Adamek musi". Mateusz Borek zapowiada hit XTB KSW Epic

ZOBACZ WIDEO: Tak trenuje Mateusz Gamrot. Nie oszczędził nawet dziennikarza

Źródło artykułu: WP SportoweFakty