Nokaut Czyżewskiej na otwarcie KSW 91! Czeszka bez szans

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Wiktoria Czyżewska znokautowała Petrę Castkovą
Twitter / / Wiktoria Czyżewska znokautowała Petrę Castkovą

Od mocnego uderzenia rozpoczęła się gala KSW 91 w Libercu. Wiktoria Czyżewska (3-1) efektownie znokautowała Petrę Castkovą (6-7) w pierwszej rundzie.

W tym artykule dowiesz się o:

Polka w swoim stylu mocno rozpoczęła pojedynek. Ten został jednak po chwili zatrzymany, gdyż Czyżewska została trafiona palcem w oko. Po wznowieniu starcia 20-latka z impetem zaatakowała Czeszkę i trafiła ją mocnym kopnięciem na korpus, po którym Castkova upadła na matę klatki, a sędzia przerwał walkę.

Wiktoria Czyżewska odniosła drugie zwycięstwo w szeregach KSW. Utalentowana zawodniczka z Końskich wszystkie zawodowe pojedynki kończyła przed czasem.

Czyżewska zanim zdecydowała się na starty profesjonalne odnosiła wiele sukcesów w sporcie amatorskim. Zdobyła między innymi tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA i jest wielokrotną medalistką innych turniejów. Wywalczyła również tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC.

W walce wieczoru KSW 91 w Libercu Leo Brichta zmierzy się z Valeriu Mirceą o tymczasowy pas mistrzowski w wadze lekkiej. Transmisja z gali trwa w Viaplay.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty