"Nieśmieszny żart". W ostatniej chwili odwołali galę MMA w Polsce

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Silesianmmaa / Na zdjeciu: arena gali Silesian MMA
Facebook / Silesianmmaa / Na zdjeciu: arena gali Silesian MMA
zdjęcie autora artykułu

W sobotę w Bielsku-Białej zaplanowano galę Silesian MMA 14. Kilkanaście godzin przed imprezą organizator poinformował jednak o... zmianie terminu.

Gala Silesian MMA 14, która miała się odbyć w sobotę (20 kwietnia) została przeniesiona na 28 kwietnia - podał na portalu X profil "MMA SPORT X".

Organizator MMA Silesian 14 w oświadczeniu do mediów (z 19 kwietnia - patrz poniżej) zapewnił, że starania o autoryzację imprezy masowej w Biesku-Białej trwały do ostatniej chwili, ale zakończyły się niepowodzeniem.

Zespół Silesian MMA poprosił fanów o wyrozumiałość i wyraził nadzieję, że w nowym terminie gali - w niedzielę 28 kwietnia - uda się powtórzyć w pełnym wymiarze kartę walk.

W pojedynku wieczoru na Silesian MMA 14 mieli wystąpić Brazylijczyk Pedro Carvalho i Patryk Chrobak. Kibice mieli zobaczyć w klatce m.in. Łukasza Ćwikłę (w walce z doświadczonym Carlosem Eduardo) czy starcie bokserskie w małych rękawicach Adam Lazar vs Remigiusz Gros. Galę miał poprowadzić popularny "Pan Pawłowski".

"Gala odwołana na kilkanaście godzin przed startem. Zawodnicy bili wagę, mają przygotowania za sobą, kibice zjeżdżali na miejsce i... niedopilnowany aspekt organizacji imprezy masowej. Nieśmieszny żart" - skomentował na X dziennikarz Maciej Turski (Kanał Sportowy).

Zobacz: Z Fame MMA do... UFC? Piękna Polka powalczy o marzenia Nieoficjalnie. Tyle ma zarobić Adamek za walkę w Fame MMA

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Materla wylądował w szpitalu. Takiej wizyty się nie spodziewał

Źródło artykułu: WP SportoweFakty