Udało się! Niepokonany mistrz z nowym kontraktem z KSW

Materiały prasowe / Tylko Jeden / Na zdjęciu: Adrian Bartosiński

Adrian Bartosiński, niepokonany mistrz wagi półśredniej, podpisał nowy kontrakt z KSW. 28-latek może liczyć na znaczącą podwyżkę w szeregach polskiej organizacji MMA.

W tym artykule dowiesz się o:

Adrian Bartosiński stoczył w okrągłej klatce siedem pojedynków i pozostaje niepokonanym dominatorem wagi półśredniej. Od kwietnia roku 2023 zasiada na tronie swojej kategorii wagowej, a w okrągłej klatce pokonał takich zawodników jak Andrzej Grzebyk, Artur Szczepaniak, Salahdine Parnasse czy Igor Michaliszyn.

Popularny "Bartos" wygrał do tej pory piętnaście pojedynków, czternaście z nich skończył przed czasem, a siedem razy zwyciężał już w pierwszej rundzie.

Bartosiński w zawodowym MMA zadebiutował w roku 2017. Wcześniej bił się amatorsko. Wywalczył tytuł mistrza Polski i zdobył złoty medal Pucharu Polski. Gdy w końcu zdecydował się na spróbowanie swoich sił w zawodowym MMA, ruszył przez klatki jak burza. W niecałe dwa lata stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał. Po tych tryumfach trafił do programu "Tylko Jeden", gdzie dopisał do rekordu kolejne dwie wygrane, które otworzyły mu drzwi do organizacji KSW.