Zieliński zatrzymany. Świetna passa Szczepaniaka w KSW

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Oskar Szczepaniak pokonał Adriana Zielińskiego
Twitter / Oskar Szczepaniak pokonał Adriana Zielińskiego
zdjęcie autora artykułu

Podczas pierwszej gali KSW w Olsztynie porażki doznał kolejny lokalny bohater. Doświadczony Adrian Zieliński (24-14) nie dał rady Oskarowi Szczepaniakowi (7-1), który pewnym krokiem zmierza do mistrzowskiej walki w kategorii półśredniej.

W tym artykule dowiesz się o:

Konfrontacja młodości z doświadczeniem mogła się podobać. W pierwszej rundzie obaj zawodnicy zaprezentowali wysokie umiejętności w stójce. W kolejnej Szczepaniak zanotował obalenie oraz poważnie naruszył olsztynianina. Ten chwiał się na nogach po ciosach rywala, ale przetrwał trudne chwile.

Ostatnie starcie toczyło się już pod pełną kontrolą zawodnika ze Szczecina. Ten po ostatnim gongu mógł cieszyć się z cennej wygranej.

Po 15 minutach sędziowie jednomyślnie wskazali jako zwycięzcę Oskara Szczepaniaka (30-27, 30-27, 29-28). 24-latek z Berserkser's Team odniósł czwartą wygraną z rzędu w KSW i wykonał kolejny, duży krok w kierunku mistrzowskiego starcia w wadze półśredniej.

Adrian Zieliński doznał drugiej porażki w KSW. W debiucie, w marcu tego roku, przegrał przed czasem z Wiktorem Zalewskim. Doświadczony 37-latek jest byłym mistrzem PLMMA w kategorii lekkiej i byłym czempionem organizacji FEN w wadze piórkowej.

Czytaj także: Pudzianowski znów z nim zawalczy? Jędrzejczyk o decyzji Adamka

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty