MMA: Dwie nowe walki na UFC 166

Kolejne dwie walki zostały dodane do karty gali UFC 166, która 19 października odbędzie się w Houston. K.J. Noons zmierzy się z Georgem Sotiropoulosem, a Gabriel Gonzaga zawalczy z Shawnem Jordanem.

Jakub Madej
Jakub Madej

Mimo trzech porażek z rzędu, K.J. Noons dostanie od organizacji UFC kolejną szansę. W maju Amerykanin zadebiutował naprzeciw Donalda Cerrone. Pojedynek ten zakończył się na niekorzyść weterana Strikeforce, który w ostatnich sześciu walkach zwyciężył jednokrotnie. Do przerwania złej passy będzie dążył również George Sotiropoulos. Po ośmiu zwycięstwach z rzędu, reprezentant Fisticuffs Gym przegrał kolejno z Dennisem Siverem, Rafaelem dos Anjosem oraz Rossem Pearsonem. Zarówno dla Noonsa, jak i Sotiropoulosa, może to być walka o kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

W najcięższej kategorii wagowej na zbliżającej się gali zobaczymy Shawna Jordana, który powróci po błyskawicznym znokautowaniu Pata Barry'ego w czerwcu. "The Savage" otrzymał za to nagrodę za najlepszy nokaut wieczoru, dopisując tym samym 11. zwycięstwo w karierze przez KO. Gabriel Gonzaga może pochwalić się jeszcze szybszym znokautowaniem swojego ostatniego rywala. W zaledwie 17 sekund posłał Dave'a Hermana na deski.

W walce wieczoru gali UFC 166 zobaczymy pojedynek o pas mistrzowski wagi ciężkiej, a w nim Caina Velasqueza oraz Juniora dos Santosa.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×