KSW poczeka, najlepszy polski zawodnik wagi ciężkiej wystąpi w Warszawie

Damian Grabowski wystąpi na kończącej rok gali Profesjonalnej Ligi MMA, która 28 grudnia odbędzie się w Warszawie. Polak od dłuższego czasu jest przymierzany do najlepszej organizacji świata, UFC.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Damian Grabowski (MMA 18-1) jest uważany za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej w Polsce. "Polski Pitbull" ma za sobą występy dla organizacji tj. BOTE, Bellator czy MMA Attack. Polak już 22 listopada stoczy swoją drugą walkę dla M-1 Global, gdzie w pojedynku o pas wagi ciężkiej zamierzy się z Kennym Garnerem.

Grabowski wraz z Tomaszem Drwalem był przymierzany do występów na galach KSW, ale zawodnik z Opola wyraźnie zasugerował, że jak na razie jego celem jest angaż w federacji UFC, który prawdopodobnie nastąpi w 2014 roku.

Decyzja o wystąpieniu Grabowskiego na gali Profesjonalnej Ligi MMA może się wydawać zaskakująca głównie za względu na to, iż organizacja zarządzana przez Mirosława Oknińskiego nie należy do czołówki europejskiej, choć w Polsce jej oddźwięk jest coraz większy. Rywal "Polskiego Pitbulla" na gali w Warszawie nie jest jeszcze znany.

Tego pragnie fan MMA. Khalidov vs Drwal

Czy Damian Grabowski wygra z Kennym Garnerem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×