UFC Fight for the Troops 3: Świetny nokaut w walce wieczoru

Teoretycznie słaba rozpiska gali, która odbyła się w Fort Campbell w stanie Kentucky, przyniosła ogromną ilość emocji. W najważniejszej walce, Tim Kennedy pokonał Rafaela Natala przez nokaut.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski

Tim Kennedy szybko rozprawił się z Rafaelem Natalem. Były snajper amerykańskiej armii błyskawicznie pokonał posiadacza czarnego pasa w brazylijskim jiu jitsu przez techniczny nokaut.

Choć Alexis Davis była skazywana na porażkę w walce z Liz Carmouche, to pokazała, że jest niezwykle groźną zawodniczką. Davis pewnie wypunktowała byłą pretendentkę do pasa UFC i znacznie przybliżyła się do walki ze zwyciężczynią walki Ronda Rousey kontra Miesha Tate.

Znany z pojedynku z Michałem Fijałką,Yoel Romero Palacio drugi raz odniósł zwycięstwo w najlepszej organizacji MMA na świecie. W trzeciej rundzie kubański zapaśnik znokautował Ronny'ego Markesa.

Po ciekawej walce, Rosjanin Rustam Khabilov wypunktował Jorge Masvidala. Dla podopiecznego Grega Jacksona była to najcenniejsza wygrana w zawodowej karierze.

W pozostałych starciach swoje triumfy odnieśli między innymi Lorenz Larkin i Michael Chiesa. Warto odnotować, że zwyciężył również Amerykanin polskiego pochodzenia, Seth Baczynski.

Pełne wyniki gali: Tim Kennedy pok. Rafaela Natala przez TKO (lewy sierpowy i uderzenia), 1. runda, 4:40 Alexis Davis pok. Liz Carmouche przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28) Yoel Romero Palacio pok. Ronny’ego Markesa przez TKO (lewy sierpowy i uderzenia), 3. runda, 1:39 Rustam Khabilov pok. Jorge Masvidala przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28) Michael Chiesa pok. Coltona Smitha przez poddanie (duszenie zza pleców), 2. runda, 1:41 Bobby Green pok. Jamesa Krause’a przez TKO (kopnięcie na korpus), 1. runda, 3:50 Francisco Rivera pok. George’a Roopa przez TKO (uderzenia w stójce), 2. runda, 2:20 Dennis Bermudez pok. Stevena Silvera przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27) Amanda Nunes pok. Germaine de Randamie przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runda, 3:56 Lorenz Larkin pok. Chrisa Camozziego przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27, 29-28) Yancy Medeiros pok. Yves’a Edwardsa przez KO (lewy podbródkowy i uderzenia), 1. runda, 2:47 Seth Baczynski pok. Neila Magny’ego przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28) Derek Brunson pok. Briana Houstona przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda, 0:48

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×