"Lokalny bohater" Grzegorz Lipski powalczy na PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Podczas gali PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie wystąpi również lokalna legenda MMA i zawodnik, któremu rozwój tego sportu w regionie zawdzięcza bardzo wiele - Grzegorz Lipski.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

W tym artykule dowiesz się o:

Możliwe, że będzie to ostatnia walka doświadczonego zawodnika i trenera, który chciałby efektownym zwycięstwem pożegnać się z własną publicznością.

Grzegorza Lipskiego znają na Lubelszczyźnie wszyscy, którzy interesują się sportami walki. Doświadczenie zawodnika z Łęcznej sięga już 20 lat i to ono będzie jednym z jego głównych atutów. To co jeszcze charakteryzuje Grzegorza, to pełen profesjonalizm, który stara się także przekazywać swoim podopiecznym. Do każdej swojej walki jest on znakomicie przygotowany fizycznie, co sprawia, że jest w stanie mierzyć się z młodszymi rywalami. [ad=rectangle] Styl Grzegorza po prostu musi się podobać. To bezkompromisowy i nieprzewidywalny fighter, którego wszystkie walki - zwycięskie czy przegrane - kończyły się przed czasem i tylko jedna wyszła poza pierwszą rundę!

Podobnego scenariusza można się spodziewać 27 czerwca w Lublinie. Tą walką Grzegorz Lipski będzie chciał pożegnać się ze swoją lokalną publicznością i na pewno uczyni to w swoim stylu i bez kalkulacji. Zawodnik sam o sobie mówi, że jest przedstawicielem starej gwardii, który nie pyta z kim przyjdzie mu się bić, i którego nie obchodzi zwycięstwo przez decyzję. Zapowiada się efektowne starcie dwóch generacji zawodników MMA!

Jesteś fanem MMA? Polub nas!

[url=https://www.facebook.com/pages/MMA-SportoweFaktypl/223652121166721?fref=ts]

[/url]  

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)