KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Antoni Chmielewski rywalem Piotra Wawrzyniaka na gali PROMMAC w Lublinie

PROMMAC ogłosiło kolejne nazwisko, które powalczy na gali z cyklu Po prostu walcz! w Lublinie. W jednym z hitowych starć, utalentowany Piotr Wawrzyniak zmierzy się z Antonim Chmielewskim!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Warszawianina fanom MMA w Polsce przedstawiać nie trzeba. To jeden z tych zawodników, który swoimi walkami budował aktualną pozycję mieszanych sztuk walki i śmiało można go nazywać jedną z legend tego sportu nad Wisłą. Na pewno wśród osób czytających to, wielu jest takich, którzy wychowali się na jego pojedynkach w KSW.

Jesteś fanem MMA? Polub nas!

Wystarczy wymienić nazwiska kilku zawodników, z którymi wygrywał w swojej karierze - Łukasz Jurkowski, Dion Staring, Krzysztof Kułak, James Zikic, Vitor Nobrega, żeby wiedzieć kto w tym starciu będzie faworytem.

Ogromna różnica w doświadczeniu wcale nie wystraszyła Piotra Wawrzyniaka, który marzył o starciu z tak renomowanym zawodnikiem. Dla niego jest to życiowa szansa na pokazanie swojego potencjału.
Nie będzie jednak łatwo, gdyż w swoich ostatnich walkach Antoni Chmielewski wygląda bardzo dobrze. Jedyną porażkę w ostatnich czterech starciach poniósł z ręki niesamowicie mocnego Bartosza Fabińskiego w walce o pas PLMMA. W innych pojedynkach weteran KSW, Cage Warriors i Pro FC zdecydowanie dominował swoich przeciwników, udowadniając, że fizycznie dalej jest w znakomitej formie i ciągle głodny jest walk na najwyższym poziomie.

Dla jednego ta walka to życiowa szansa, dla drugiego możliwość udowodnienia wszystkim, że ciągle należy do absolutnej czołówki tej kategorii wagowej w Polsce.

Bilety na PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie dostępne są na eventim.pl już od 30 zł.

KSW 27: Piotr Strus i Abu Azaitar chcą natychmiastowego starcia rewanżowego

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×