KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Zobacz plan gali PROMMAC w Lublinie

Już w piątek, 27 czerwca, w Lublinie odbędzie się gala PROMMAC: Po prostu walcz! Początek wydarzenia jest zaplanowany na godzinę 19.00. Transmisja odbędzie się na antenie Polsatu Sport.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Przedsmak widowiska - oficjalne ważenie i spotkanie z fanami Wszystko rozpocznie się już dzień wcześniej, gdy o godz. 18.00 w Galerii Olimp (Al. Spółdzielczości Pracy 34, hol obok Multikina) bohaterowie piątkowej gali pojawią się na oficjalnym ważeniu. Jednak już od godziny 17.00, fani, którzy przybędą do Galerii Olimp, będą mieli okazję wygrać bilety na galę oraz gadżety Professional MMA Challenge w specjalnie przygotowanych konkursach. Dodatkową atrakcją będzie możliwość spotkania się z zawodnikami oraz niektórymi z zaproszonych gości, np. z Tomaszem Drwalem.

Plan piątkowych wydarzeń
Gala rozpocznie się o godz. 19.00, ale miejsca na hali będzie można zajmować już od 18. Pierwszą część, czyli tzw. kartę wstępną stanowić będą ćwierćfinałowe i półfinałowe walki w turnieju wagi lekkiej. Oto pary ćwierćfinałowych starć:

Sergiusz Uzarek vs Igor Michaliszyn
Rami Hamdan vs Jakub Martys
Adam Tokarski vs Marcin Kołek
Piotr Sermak vs Piotr Karnicki

Jesteś fanem MMA? Polub nas!

Karta główna, czyli siedem najważniejszych walk, w tym trzy walki wieczoru rozpoczną się o godz. 21.00. Plan pojedynków prezentuje się następująco:

WALKI WIECZORU
-84 kg: Piotr Wawrzyniak vs Antoni Chmielewski
-77 kg: Albert Odzimkowski vs Mickael Lebout
-84 kg: Oskar Piechota vs Mattia Schiavolin

KARTA GŁÓWNA
-77 kg: Grzegorz Lipski vs Emil Różewski
-57 kg: Katarzyna Lubońska vs Roksana Prucnal
-70 kg: FINAŁ TURNIEJU AMATORSKIEGO
-77 kg: Michał Wiencek vs Michał Golasiński

Pierwsza impreza wakacji w Lublinie!

Ten wieczór w Lublinie nie skończy się w raz z ostatnią walką wieczoru. W związku z tym, iż 27 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego i akademickiego, więc niejako początek wakacji - postanowiono zaprosić wszystkich fanów do klubu Czekolada na oficjalne afterparty, które rozpocznie się po zakończeniu zmagań w hali im. Zdzisława Niedzieli. Wejściówki do klubu kosztują 10 zł.

PROMMAC: Po prostu walcz! dla każdego Bilety na to szczególne wydarzenie są jeszcze w sprzedaży za pośrednictwem platformy EVENTIM.PL już od 30 zł. Można je nabyć również w salonach EMPIK i SATURN na terenie całej Polski. W dniu gali bilety będą także dostępne w kasach hali MOSiR.

- Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w gali zagwarantowaliśmy transmisję "na żywo" za pośrednictwem kanału Polsat Sport oraz platformy Ipla.tv. - mówi Marek Batko, założyciel PROMMAC.

Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia można znaleźć na nowym serwisie organizacji (www.prommac.pl) oraz na kanałach społecznościowych.

Przedsmak widowiska - oficjalne ważenie i spotkanie z fanami przed PROMMAC w Lublinie

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×