Nowy nabytek FEN poznał rywala

Paweł Żelazowski w debiucie dla organizacji Fight Exclusive Night skrzyżuje rękawice z Arturem Piotrowskim. Pojedynek został planowany na galę FEN 8 "Summer Edition" w Kołobrzegu.

Konrad Kaźmierczak
Konrad Kaźmierczak

Paweł Żelazowski to nowy nabytek dynamicznie rozwijającej się organizacji. We wtorek związał się z federacją Fight Exclusive Night długoterminowym kontraktem. Jak poinformował portal mmarocks.pl, jego najbliższym przeciwnikiem będzie Artur Piotrowski.

24-letni zawodnik to były mistrz dywizji półśredniej federacji PLMMA, który tytuł zdobył nokautując Salima Touahriego. Podopieczny trenera Łukasza Grochowskiego powraca po porażce jednogłośną decyzją z Mickaelem Leboutem w październiku ubiegłego roku.
Z kolei Piotrowski ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2013 roku. Na gali Round 3 poddał balachą w pierwszej rundzie Macieja Krolaka. Był to udany powrót na zwycięską ścieżkę po porażce przez nokaut z Pawłem Pawlakiem, którą poniósł pół roku wcześniej.

Gala Fight Exclusive Night 8 "Summer Edition" odbędzie się 31 lipca w hali Millenium w Kołobrzegu. Na tej gali zawalczy również Paweł Kiełek z Romanem Szymańskim, a także Rafał Błachuta, Akop Szostak, Wojciech Janusz i Mateusz Rębecki z nieznanymi jeszcze rywalami.

Źródło: Mmarocks.pl

Paweł Pawlak poznał rywala przed galą UFC. Potrafi znokautować w 8 sekund

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×