WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

UFC w Londynie: kapitalna walka Bradleya Scotta i Scotta Ashkama

Kapitalny, 3-rundowy pojedynek stoczyli podczas gali UFC w Londynie Bradley Scott i Scott Ashkam. Sędziowie wypunktowali zwycięstwo pierwszego z nich.
Artur Mazur
Artur Mazur
Getty Images / Na galach UFC nigdy nie brakuje emocji

Obaj zawodnicy w przeszłości mierzyli się z Krzysztofem Jotką. Obaj zostali przez Polaka odprawieni. Scott przystępował do sobotniego starcia bezpośrednio po porażce z naszym "średnim". Ashkam chciał zmazać plamę o przegranej z Jackiem Hermanssonem.

Pojedynek lepiej rozpoczął Scott. W pierwszej rundzie był aktywniejszy i trafił rywala bardzo mocnym prawym. Po nim Ashkam wylądował na deskach. Zdołał jednak przetrwać do końca gongu.

Druga runda również mogła się podobać. Na uwagę zasługiwały niskie kopnięcia Scotta. Po jednym z nich Ashkam zachwiał się i był zmuszony zmienić pozycję.

Jego noga wyraźnie ucierpiała. On nie tylko dotrwał o końca rundy. W jej końcówce wyprowadził kombinację ciosów, po której Scott znalazł się w tarapatach.

W trzeciej odsłonie aktywniejszy był Scott. Ashkam przebudził się w końcówce. Wydaje się, że zrobił to zbyt późno. Po emocjonującej wojnie sędziowie wypunktowali zwycięstwo Scotta w stosunku 29:28, 28:29, 29:28.

ZOBACZ WIDEO Błyskawiczne zwycięstwo Chalidowa na gali ACB 54

Czy zgadzasz się z werdyktem walki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.