Wielka szansa Polki w USA! Wystąpi w walce wieczoru słynnej gali

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Ogromną szansę od Invicta FC otrzymała Agnieszka Niedźwiedź (9-0). Reprezentantka Polski zmierzy się z bardzo mocną przeciwniczką w walce wieczoru majowej gali.

Przeciwniczką 22-latki będzie była pretendentka do mistrzowskiego tytułu, Vanessa Porto (18-7). Brazylijka w swojej karierze mierzyła się z wielkimi zawodniczkami. Pokonała między innymi aktualną czempionkę UFC, Germaine de Randamie. Musiała też uznać wyższość legendarnej Cristiane Justino. Przegrała z nią dopiero przez decyzję.

Teraz 33-latka z Iglesias Team powraca po porażce z Invicta FC 16. Przed starciem o pas z Jennifer Maią notowała passę trzech zwycięstw z rzędu, do której z pewnością będzie chciała powrócić.

Z kolei, Agnieszka Niedźwiedź wróci po grudniowym zwycięstwie nad Samarą Santos Cunhą. Będzie to dla Polki drugi start dla amerykańskiej organizacji - w lipcowym debiucie pokonała weterankę Christine Stanley.

Gala Invicta FC 23 w Kansas City odbędzie się 20 maja. To będzie wielki dzień dla rodziny Niedźwiedziów. Brat Agnieszki, Adam, zmierzy się wtedy podczas PLMMA 73 w Ciechanowie ze znanym z "Warsaw Shore" Pawłem Trybałą.

ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Kiedrzynek: Nawet nie marzyłam o takim klubie jak PSG, to był dla mnie szok

Źródło artykułu: