Kokpit Kibice

Tomasz Oświeciński wyzwał Artura Szpilkę do walki po pokonaniu "Popka"!

Tomasz Oświeciński po pokonaniu Pawła Mikołajuwa na KSW 41 wyzwał do pojedynku Artura Szpilkę. Bokser szybko odpowiedział na wyzwanie, atakując "Stracha" w klatce!
Jakub Madej
Jakub Madej
Tomasz Oświeciński Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Tomasz Oświeciński

Takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał. Tomasz Oświeciński, po wygranym pojedynku na KSW 41, wyzwał na pojedynek Artura Szpilkę. Ten szybko pojawił się w klatce, odpowiadając na wyzwanie "Stracha".

- Szpilka, chcę żebyś był następny. Ciągle leżałeś na deskach. Ja też położę cię na deski - zapowiedział Oświeciński.

Szpilka chwilę po wyzwaniu ze strony Oświecińskiego znalazł się w klatce, gdzie uderzył aktora, a następnie popchał go na ziemię. Zmęczony Oświeciński nie był w stanie odpowiedzieć na ofensywę "Szpili". Awanturę szybko przerwali ochroniarze i team "Stracha".

Tomasz Oświeciński w sensacyjny sposób pokonał Pawła Mikołajuwa na gali KSW 41 w katowickim Spodku. Mało kto spodziewał się, że starcie wyjdzie do drugiej rundy, a praktycznie nikt nie zakładał tego, że pojedynek zwycięży "Strachu".

Po walce popularny aktor przyznał, że w dalszym ciągu chce kontynuować przygodę z mieszanymi sztukami walk. Po krótkim odpoczynku "Strachu" chce wrócić na salę treningową, gdzie będzie kontynuował przygotowania do następnych występów.

Konflikt pomiędzy Oświecińskim a Szpilką narastał przez ostatnie tygodnie. "Szpila" wstawił na Facebooka film, który w złym świetle stawia "Stracha". Kilka dodatkowych słów Oświeciński dodał także między innymi w wywiadzie dla MMARocks.pl.

- Wku*** mnie to, jak ktoś kiedyś grał gangstera, posprzedawał chłopaków i nagle próbuje grać charakterniaka - powiedział Szpilka.

Niewykluczone, że do walki Szpilki ze "Strachem" dojdzie już w 2018 roku. O zakontraktowaniu boksera przez federację KSW mówili w ostatnich tygodniach właściciele Konfrontacji Sztuk Walki.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: wyjątkowa walka Jędrzejczyk. Przegrała z chłopcem

Kto zwyciężyłby w tym pojedynku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (86):

Zobacz więcej komentarzy (73)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×