Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Kibice mieli dość tego pojedynku. Przerażające statystyki walki w wadze ciężkiej z gali UFC 226

Tylko 31 ciosów zadali Francis Ngannou i Derrick Lewis podczas 15-minutowej walki na UFC 226 w Las Vegas. Bardzo szybko starcie to zyskało miano najnudniejszego w historii MMA.
Jakub Madej
Jakub Madej
ujęcie z gali UFC AFP / Na zdjęciu: ujęcie z gali UFC

11 uderzeń Francisa Ngannou i 20 Derricka Lewisa. Tyle ciosów padło łącznie w 15-minutowej walce, która poprzedziła główny pojedynek wielkiej gali UFC 226. Kibice zgromadzeni w T-Mobile Arena w Las Vegas w jasny sposób dawali zawodnikom do zrozumienia, że to, co dzieje się w klatce, jest niedopuszczalne.

Przez cały pojedynek słychać było głośne gwizdy fanów. W pewnym momencie, najwyraźniej z nudów, zaczęli oni świecić latarkami w telefonach. Walka Ngannou i Lewisa, których pseudonimy to "Predator" i "Czarna Bestia", przejdzie do historii. Jako jedna z najgorszych i najnudniejszych w MMA.

Statystyki w jasny sposób pokazują, jak wyglądał przebieg jednej z najważniejszych walk UFC 226. W pierwszej rundzie Ngannou trafił przeciwnika tylko JEDNYM ciosem, podczas gdy Lewis uderzył pięciokrotnie.

Runda 1
Francis Ngannou - 1/7
Derrick Lewis - 5/15

Runda 2
Francis Ngannou - 6/18
Derrick Lewis - 4/15

Runda 3
Francis Ngannou - 4/21
Derrick Lewis - 11/24

Podczas walki na pasywność zawodników reagował również sędzia, Herb Dean. Mówił on o ostrzeżeniach lub odjętych punktach, które mogą trafiać na ich konto. Ani Ngannou, ani Lewis nie wzięli sobie jednak tych słów do serc i w dalszym ciągu prowadzili nudny dla kibiców pojedynek.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Odwiedziliśmy muzeum mistrzostw świata w Moskwie

Czy taki pojedynek powinien zakończyć się dyskwalifikacją dla obu zawodników?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×