KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

ACA 92: utytułowany polski kickbokser nareszcie zadebiutuje w MMA

Jeden z czołowych kickbokserów w Polsce, mistrz dwóch organizacji promujących K-1 w naszym kraju, zadebiutuje w formule MMA. Radosław Paczuski swój pierwszy pojedynek w klatce stoczy podczas gali ACA 92.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Radosław Paczuski Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Radosław Paczuski
16 lutego 2019, na warszawskim Torwarze, fani Radosława Paczuskiego będą mogli dopingować swojego mistrza w jego pierwszej zawodowej walce w formule MMA. Paczuski trafił na kartę walk ACA 92 obok takich nazwisk jak Strus, Saidow, Omielańczuk, Held czy Celiński.

- Fani Radka długo czekali na jego walkę w MMA, dlatego tym bardziej cieszę się, że ten pojedynek odbędzie się w klatce ACA, a do tego w Warszawie, z której Radek pochodzi. Wkrótce podamy nazwisko jego rywala na zawodowy debiut w MMA. To nie będzie łatwy przeciwnik, bo takich w naszej organizacji nie ma. Stawiamy na mocne i równe zestawienia, zgodnie z motto organizacji - "Less show, more fighting" - zapowiedział Bajsangur Edelbijew, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce.

Radosław Paczuski to bardzo utytułowany kickbokser. Jako pierwszy zawodnik w historii, zdobył pasy mistrzowskie dwóch organizacji promujących zawodowy kickboxing w Polsce. Za Paczuskim podąża liczna grupa fanów, która ceni go za twardy sportowy charakter i emocjonujące starcia.

Czy i tym razem jego sektor będzie najgłośniejszym na Torwarze? Do walki w formule MMA zawodnik przygotowywał się od dawna, szlifując umiejętności parterowe. Jego walki to kickboxing w najlepszym wydaniu, ale czy potężne uderzenia mistrza powalą jego przeciwnika w klatce ACA? W mieszanych sztukach walki wszystko jest możliwe.

ZOBACZ WIDEO Omielańczuk z wygraną na DSF 18: "Oceniam się negatywnie za pierwszą rundę"
Czy Radosław Paczuski poradzi sobie w MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×