Johnny Walker błyskawicznie znokautował Justina Ledeta. Ogromna radość Brazylijczyka po zwycięstwie (wideo)

Zaledwie 15 sekund trwał pojedynek Johnny'ego Walkera z Justinem Ledetem na gali UFC on ESPN+ 2. Brazylijczyk błyskawicznie i brutalnie znokautował przeciwnika przedłużając serię zwycięstw.

Jakub Madej
Jakub Madej
walka Johnny Walker - Justin Ledet Twitter / UFC / Na zdjęciu: walka Johnny Walker - Justin Ledet
Kibice nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli niesamowity nokaut w wykonaniu Johnny'ego Walkera (16-3). 26-latek trafił Justina Ledeta (9-2) uderzeniem z obrotu, którym posłał go na deski. W parterze Brazylijczyk brutalnie dobił rywala, co szybko zdecydował się przerwać sędzia.

Dla Walkera było to już drugie zwycięstwo pod szyldem organizacji UFC. W debiucie w niecałe dwie minuty znokautował Khalila Rountree. Wcześniej Brazylijczyk odprawiał między innymi Luisa Henrique da Silvę, Cheicka Konego oraz Jędrzeja Maćkowiaka. Te zwycięstwa dały mu szansę podpisania kontraktu z największą organizacją MMA na świecie.

Po udanej walce Johnny Walker w specyficzny sposób zaczął świętować zwycięstwo. "Cieszynkom" Brazylijczyka nie było końca, przez cały czas wtórowali mu jednak lokalni kibice, którzy oklaskiwali niesamowity nokaut.

Czy Johnny Walker zdobędzie w przyszłości pas UFC?