Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Zamieszanie z walką Vaso Bakocevica na FEN 25. Czarnogórzec nie podpisał kontraktu

Charyzmatyczny Vaso Bakocevic (37-18-1) ma 15 czerwca zmierzyć się z Maciejem Jewtuszką na gali FEN 25 w Łodzi. Pojedynek ten stoi jednak pod znakiem zapytania, gdyż Czarnogórzec twierdzi, że nie podpisał jeszcze kontraktu z Fight Exclusive Night.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Vaso Bakocević WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Vaso Bakocević

Bakocevic to jeden z najbardziej lubianych zagranicznych zawodników MMA, którzy w ostatnich latach pojawili się na galach w Polsce. Choć "Psychopata" przegrał wszystkie trzy walki w KSW, to w każdej z nich zaprezentował się z dobrej strony i był bliski zwycięstw w starciach z Maciejem Jewtuszką i Arturem Sowińskim. 

15 czerwca "Pyshopata" ma zadebiutować w federacji FEN i na gali w Ostródzie zmierzyć się w rewanżowym pojedynku z Maciejem Jewtuszką. Jak się okazuje, starcie to stoi jednak pod znakiem zapytania, gdyż Czarnogórzec twierdzi, iż nie podpisał jeszcze kontraktu z Fight Exclusive Night.

Zobacz także: Szczere wyznanie Pudzianowskiego przed KSW 47

- Nie mamy niczego na papierze, podpisanego z FEN. Nie wiem, czy dla nich zawalczę, bo pojawiły się inne opcje. Jak wiecie, 15 marca wygrałem w dobrym stylu z Hermesem Francą i to była już moja czwarta wygrana pod rząd. Po tej walce zacząłem dostawać różne oferty z kilku organizacji, więc zobaczymy, co będzie - powiedział Vaso Bakocevic w rozmowie z portalem "InTheCage.pl". 

29-latek gości obecnie w Łodzi, gdzie przyjechał towarzyszyć w narożniku Aleksandrowi Iliciowi, który zadebiutuje w KSW. "Psychopata" nie wyklucza swojego powrotu do Konfrontacji Sztuk Walki.
Zobacz także: Czterech debiutantów w karcie walk KSW 47

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski skomentował mecz z Austrią. "Styl jest nieważny, liczy się zwycięstwo"


 

Czy chciałbyś zobaczyć Vaso Bakocevica ponownie w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inthecage.pl

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×