MMA. KSW 51. "Nitro" poznał rywala. Krzysztof Klaczek vs Filip Pejić w Zagrzebiu

Pojedynek Filipa Pejicia (14-2-2) z Krzysztofem Klaczkiem (12-6) dołączył do karty walk gali KSW 51, która 9 listopada odbędzie się w zagrzebskiej Arenie.

Maciej Szumowski
Krzysztof Klaczek Facebook / MMA Cartel / Na zdjęciu: Krzysztof Klaczek
Krzysztof Klaczek zadebiutował w klatce Konfrontacji Sztuk Walki podczas gali KSW 47 w Łodzi. Reprezentant Shooters Konin w ostatniej chwili wskoczył do starcia z Marcinem Wrzoskiem i postawił trudne warunki "Polskiemu Zombie", choć ostatecznie przegrał pojedynek przez decyzję.

Koninianin z dwunastu wygranych walk siedem zakończył przed czasem, z czego trzykrotnie wygrywał przez nokaut i czterokrotnie poddaniem.

W Zagrzebiu nie mogło zabraknąć Filipa Pejicia, dla którego będzie to drugi występ dla organizacji KSW.

W debiucie "Nitro" zaskoczył ekspertów i rozpracował Filipa Wolańskiego, a następnie zmusił sędziego do przerwania pojedynku w połowie drugiej odsłony. 27-letni mieszkaniec Zagrzebia zapowiedział, że w rodzinnym mieście znów sięgnie po bonus po gali.

- To niesamowite, że KSW przyjeżdża do Zagrzebia. Będę zaszczycony tym, że będę mógł walczyć przed własną publicznością w moim rodzinnym mieście. Nie mogę się doczekać kolejnego występu w Zagreb Arena i dopiszę kolejny bonus za nokaut wieczoru do mojego CV - ogłosił.

W walce wieczoru gali zmierzą się Mariusz Pudzianowski i Erko Jun.