Fame MMA 5. "Przerosło mnie to". Lord Kruszwil zaniepokoił kibiców przed walką z Mini Majkiem

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Walka podczas gali Fame MMA 5 pomiędzy Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim i Markiem "Lordem Kruszwilem" Kruszelem ostatecznie się odbędzie. Wcześniej Kruszel zapowiadał rezygnację z pojedynku.

W tym artykule dowiesz się o:

To miała być jedna z najciekawszych walk podczas gali FAME MMA 5, która w sobotę odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Już podczas poprzedniej imprezy tej federacji, "Mini Majk" wyzwał na pojedynek "Lorda Kruszwila". Ten zgodził się pod jednym warunkiem: chciał, by przekazano część gaży na cele charytatywne. Wszystkie strony wyraziły aprobatę na tę propozycję.

Jednak na cztery dni przed walką, Marek "Lord Kruszwil" Kruszel opublikował w sieci filmik, w którym mówi, że rezygnuje z walki. Sugeruje, że pojedynek z - jak nazwał Krzyżanowskiego - niepełnosprawnym, źle wpłynie na jego wizerunek. Dodajmy, że "Mini Majk" ma tylko 130 centymetrów wzrostu. Ostatecznie walka się odbędzie, co jutuber potwierdził w najnowszym filmiku zatytułowanym "Jednak zawalczę".

Wcześniej "Lord Kruszwil" sugerował zrezygnowanie z walki. - Przerosło mnie to, przepraszam wszystkich, że na kilka dni przed galą mówię wam o tym. Mam nadzieję, że na szóstej gali, kiedy będę mocniej przygotowany i przede wszystkim z innym przeciwnikiem, to właśnie wtedy moja walka się odbędzie. Na razie nie jestem gotowy, nie chcę na razie podejmować się walki, kiedy nie mam żadnego doświadczenia - powiedział w opublikowanym filmiku.

Fanów uspokoił współorganizator gali, Michał Baron. - Kruszwil jest postacią sceniczną, która wprowadza dużo kontrowersji. Ja nie będę mówić czy zawalczy czy nie. Wy się domyślcie. Z mojej strony powiem jedynie tyle, że wszyscy, którzy znają Lorda wiedzą, jaki Lord jest. Wszyscy się przekonacie, czy on zawalczy czy nie. Na obecną chwilę nic wam nie powiem, ponieważ nie mogę. Możecie być pewni, że gala idzie w dobrym kierunku i będzie dużo niespodzianek - przekazał cytowany przez eska.pl

Gala będzie transmitowana w internecie w formule PPV. Po wykupieniu dostępu na stronie famemma.tv będzie możliwe obejrzenie walk celebrytów. Można tego dokonać już od 19,99 zł. Jak przekazali organizatorzy, nie będzie dostępny darmowy stream imprezy. Początek transmisji o godz. 20.

Zobacz także: MMA. Rafał Haratyk zadebiutuje w ACA na gali w Kazachstanie Boks. Adam Kownacki: 2020 będzie dla mnie wielkim rokiem

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Mamed Chalidow opowiedział o zatrzymaniu, poruszające słowa gwiazdy KSW

Źródło artykułu: