MMA. KSW 53. Michał Materla zawalczy w Łodzi. Rywalem doświadczony Czech

Jedna z największych gwiazd polskiego MMA, Michał Materla (27-7, 9 KO, 12 Sub) wróci do klatki już 21 marca na KSW 53 w Łodzi. W Atlas Arenie rywalem Polaka będzie czołowy czeski zawodnik, Patrik Kincl (22-9, 10 KO, 6 Sub).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Materla Newspix / GRZEGORZ KRZYZEWSKI / FOTONEWS / Na zdjęciu: Michał Materla
Michał Materla wejdzie do klatki po raz pierwszy od walki mistrzowskiej ze Scottem Askhamem na KSW 49. Zawodnik Berserker's Team Szczecin po trzech rundach heroicznego boju musiał uznać wyższość rywala.

Wcześniej 35-latek ze Szczecina pokonał przed czasem Damiana Janikowskiego i Martina Zawadę. Na KSW 53 w Łodzi Materla będzie chciał udowodnić, że cały czas należy do czołówki kategorii średniej i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Patrik Kincl miał zadebiutować w KSW w starciu z mistrzem Roberto Soldiciem na KSW 50 w Londynie, ale wycofał się z pojedynku z powodu kontuzji łokcia. Czech w ostatnich latach może pochwalić się świetnymi występami zarówno w kategorii średniej, jak i półśredniej.

Znany polskim kibicom także z pojedynków na naszej ziemi 30-latek wygrał 9 z ostatnich 11 starć. Po walkach dla organizacji XFN oraz ACB 30-latek wejdzie do klatki lidera europejskiej sceny MMA po serii trzech zwycięstw. Kincl pokazał już nie raz, że jest niezwykle niebezpieczny w każdej płaszczyźnie, o czym świadczy 10 nokautów oraz 6 poddań w rekordzie reprezentanta All Sports Academy.

Czytaj także:
ACA i FEN doszły do porozumienia
Weili Zhang opuściła Chiny z obawy przed koronawirusem

ZOBACZ WIDEO: Rafał Kot o problemach Macieja Kota. "Coś złego się dzieje w sferze mentalnej. Musi wyluzować"
Czy Michał Materla pokona Patrika Kincla?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×