MMA. UFC w Brazylii zagrożone. Gala może odbyć się bez publiczności

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: gala UFC
Getty Images / Na zdjęciu: gala UFC
zdjęcie autora artykułu

Najbliższa gala UFC on ESPN+ 28 w Brasilii może być pierwszym wydarzeniem amerykańskiej organizacji odwołanym z powodu koronawirusa. Gigant światowego MMA rozważa jednak przygotowanie imprezy bez udziału publiczności.

W tym artykule dowiesz się o:

Najbliższa gala UFC w Brazylii, może zostać anulowana po tym, jak gubernator Ibaneis Rocha ogłosił w środę zakaz organizowania wszystkich dużych zgromadzeń w odpowiedzi na wybuch koronawirusa w stolicy kraju. Zakaz obejmuje msze, koncerty i wydarzenia sportowe z udziałem ponad 100 osób. W Brasilii odnotowano dwa potwierdzone przypadki koronawirusa.

Jak informuje portal Combate.com, UFC zastanawia się nad organizacją gali bez udziału publiczności. Głównym pojedynkiem imprezy ma być starcie Kevina Lee z Charlesem Oliveirą. Karta walk zawiera 12 starć.

Jak na razie UFC nie wydała oficjalnego komunikatu w sprawie imprezy w Brasilii. 21 marca ma odbyć się gala w Londynie, a 28 marca w Columbus.

Czytaj także: Boks. Artur Szpilka - Siergiej Radczenko. Grzegorz Proksa wypunktował walkę Boks. "Czas na bardzo konkretne wnioski". Andrzej Wasilewski po walce Szpilka - Radczenko

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Źródło artykułu: