MMA. Marcin Najman planuje pożegnalną walkę. Tomasz Adamek jednym z czterech potencjalnych rywali

Marcin Najman (2-5) planuje swoją pożegnalną walkę w formule MMA. W mediach społecznościowych zaprezentował nazwiska czterech potencjalnych rywali i zapytał o zdanie kibiców. Ci w komentarzach wykazali się dużą kreatywnością.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Marcin Najman WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman
Tomasz Adamek, Piotr Świerczewski, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Andrzej Fonfara - to nazwiska, które bierze pod uwagę Marcin Najman w kontekście swojej pożegnalnej walki w formule MMA. "El Testosteron" zapytał o opinię swoich kibiców.

Ci wykazali się dużą kreatywnością. Nie brakowało głosów, że Najman powinien stoczyć nie jedną, a cztery walki - z każdym z wymienionych kandydatów. Kto inny zaproponował, aby "El Testosteron" zmierzył się z Marcinem Różalskim na gołe pięści.

Wśród komentujących znalazł się m.in. Wojciech Żaliński. Siatkarz AZS-u Olsztyn zaproponował, aby Najman zweryfikował listę potencjalnych przeciwników. "Jak może pan wyzywać na pojedynek poważnych (eks)bokserów?! Celebryci i ludzie, którzy nie zajmują się sportami walki na poważnie - to powinien być pana target" - napisał Żaliński.

Do tej pory Marcin Najman stoczył siedem walk w formule MMA. Wygrał zaledwie dwie z nich - z Michalem Dobiasem na gali PLMMA 45 w Częstochowie oraz Piotrem Witczakiem podczas FAME MMA 5 w Gdańsku.

28 marca Najman zmierzył się z Piotrem Piechowiakiem. Walka trwała nieco ponad 90 sekund i zakończyła się zwycięstwem jego rywala przez techniczny nokaut.

Czytaj także:
Jan Błachowicz prowokuje Jona Jonesa i zapowiada porażkę mistrza UFC
Joanna Jędrzejczyk zadebiutowała na TikToku. Oberwało się szwagrowi

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nietypowy trening Neymara. Psy nie do końca były zainteresowane
Kto powinien być rywalem Marcina Najmana w pożegnalnej walce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×