Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

MMA. EFM 3. Znany przeciwnik Michała Materli i pełna karta walk gali European Fight Masters 3

Poznaliśmy pełną kartę walk gali European Fight Masters 3, która odbędzie się już 20 czerwca. W głównym pojedynku wystąpi Michał Materla. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie w systemie PPV.
Jakub Madej
Jakub Madej
Michał Materla Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Michał Materla

W walce wieczoru na gali European Fight Masters 3 zawalczy jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce Michał Materla. Będzie to niespotykana okazja, aby ponownie obserwować zmagania legendy MMA. Przeciwnikiem Michała będzie Willi Ott – mistrz największej austriackiej federacji MMA, najbardziej rozpoznawalny austriacki zawodnik.

Materla w trailerze promującym galę powiedział, że wraca do MMA i jeszcze zaskoczy fanów. - Niektórzy mówią, że już nie wrócę, że jestem za stary, za wolny, zbyt mocno poobijany, twierdzą, że przyjąłem zbyt dużo ciosów. Sugerują żebym skończył ze sportem zawodowym i przeszedł na sportową emeryturę. Powiem wam tylko tyle: nie powiedziałem ostatniego słowa i jeszcze was zaskoczę. Wiele w życiu przeszedłem i nie z takich sytuacji wychodziłem. Żeby się rozwijać, istotne jest jest żeby z każdej porażki wyciągać wnioski. Pamiętajcie, może mi zabraknąć techniki, kondycji – ale nigdy mi nie zabraknie charakteru – wracam.

Transmisja Gali EFM 3 odbędzie się w systemie PPV

Trzecia już edycja gali federacji EFM zostanie zorganizowana w formacie TV w jednym z berlińskich studio. Fani będą mogli obejrzeć galę za pośrednictwem systemu PPV , wykupując dostęp w cenie od 25 zł przez stronę http://www.efmma.com.

ZOBACZ WIDEO: MMA. "Sugerują, abym skończył ze sportem zawodowym i przeszedł na emeryturę". Michał Materla odpowiada!

9 zawodowych walk podczas trzeciej edycji Gali EFM

Na gali wystąpi aż 18 zawodników z Polski i zagranicy. Oprócz walki wieczoru odbędzie się najbardziej sportowy freak fight pomiędzy dwoma znanymi sportowcami Jackiem Wiśniewskim i Maciejem Buksińskim. Wiśniewski to były piłkarz Górnika Zabrze i Cracovii Kraków. Swój debiut w MMA zaliczył na KSW kilka lat temu. Maciej Buksiński to były zawodnik amerykańskiego futbolu (Seahawks Gdynia), dwukrotny mistrz Polski. Złoty medalista biały pasów BJJ w Abu Dhabi.

Zawody podczas Gali EFM 3 poprowadzi najlepszy polski sędzia ringowy MMA – Łukasz Bosacki (UFC, Bellator, KSW, M-1), a konferansjerem będzie Krzysztof Skrzypek.

Walki na, które warto zwrócić uwagę

Emocjonująco zapowiada się druga walka wieczoru Mateusz Piskorz vs Marcel Grabiński. Mateusz to jeden z najlepszych polskich zawodników w swojej kategorii wagowej. Na co dzień trenuje w Irlandii, w tym samym klubie co Conor McGregor. Walczył w Bellatorze. Marcel jest mistrzem największej niemieckiej federacji MMA. Jeden z najlepszych zawodników w swojej klasie wagowej. Startował w eliminacjach do 22. edycji The Ultimate Fighter.

Warto zwrócić uwagę także na walkę Maciej Różański vs Will Fleury. Will jest najlepszym irlandzkim zawodnikiem kat. średniej. Zawodnik ten walczył w Bellatorze. Maciej to z kolei bardzo utalentowany zawodnik kat. 84 kg. Kilkukrotny mistrz Polski w BJJ, ścisła czołówka europejska.

Pozytywnie zaskoczyć może zestawienie Michał Domin vs Nikołaj Grozdew. Nikołaj to jeden z najlepszych i najbardziej utalentowanych zawodników w wadze 66 kg w Bułgarii i Irlandii. Na co dzień jest partnerem treningowym Conora McGregora. Michał Domin z klubu Oktagon Team Żory to perspektywiczny i młody zawodnik, który chce udowodnić swoją klasę z bardziej doświadczonym rywalem.

Ciekawym zestawieniem jest także walka Wojciecha Janusza – zawodnika dającego bardzo krwawe walki. Zawodnik Kat. 93 kg. Partner treningowy Michała Materli i Tomasza Narkuna. Piotr Kalenik znany jest z tego, że prowadzi zażarte walki w oktagonie. Pojedynek ten zapowiada się więc ciekawie.

Kompletna karta walk gali EFM:

Walka wieczoru

Michal Materla vs Willi Ott – walka o pas kat. 84 kg

Druga walka wieczoru

Mateusz Piskorz vs Marcel Grabiński – walka o pas kat. 77 kg

Karta główna

Maciej Różanski vs Will Fleury – walka o pas w kat. 93 kg
Michał Domin vs Nikolay Grozdev – walka o pas kat. 66 kg

Jacek Wiśniewski vs Maciej Buksiński Freakfight – 108 kg
Wojciech Janusz vs Piotr Kalenik – Superfight – catchweight (98 kg)

Karta wstępna

Krzysztof Dobrzyński vs Mateusz Makarowski – Superfigh
Damian Ostęp vs Hojat Khajevand – walka – 77 kg
Krzysztof Friedel vs Paul Saier – walka (catchweight 73kg) – walka dwóch debiutantów

Celem European Fight Masters jest organizacja gal z udziałem najlepszych polskich i europejskich zawodników, klasyfikowanych w czołówkach swoich krajowych rankingów. Szczegóły gali dostępne na stronie http://www.efmma.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Boks. Tyson Fury i Anthony Joshua zgodzili się na dwie walki. Pierwsza w 2021 roku
MMA. UFC. Dana White twierdzi, że złożył McGregorowi ofertę walki. Ten nie skorzystał

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×