MMA. FEN 29. Kamil Kraska rywalem Piotra Golona

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fight Exclusive Night / Na zdjęciu: jedna z walk gali FEN
Materiały prasowe / Fight Exclusive Night / Na zdjęciu: jedna z walk gali FEN
zdjęcie autora artykułu

Kamil Kraska (4-1) wystąpi po raz drugi pod szyldem Fight Exclusive Night. Jego przeciwnikiem podczas FEN 29: Lotos Fight Night w Ostródzie będzie Piotr Golon (1-0). Pojedynek zakontraktowany został w wadze półśredniej.

Kamil Kraska ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu na FEN, gdy pokonał już w premierowej odsłonie przez poddanie Szymona Szarpaka. Później dorzucił do swojego dorobku jeszcze dwa triumfy, oba przed czasem.

Łukasz Dziudzia przegrał z Kraską przez techniczny nokaut, a poddany gilotyną został Paweł Karwowski. Kraska w grudniu 2016 roku został amatorskim mistrzem Polski podczas zawodów w Sochaczewie. Przed przejściem na zawodowstwo stoczył 23 pojedynki, z których 20 wygrał.

Piotr Golon w FEN będzie walczył w formule MMA w wadze półśredniej. Zawodnik trenujący na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki dysponuje znakomitą bazą stójkową. Stoczył 40 walk amatorskich w kickboxingu i został akademickim mistrzem Polski oraz mistrzem Polski służb mundurowych.

W amatorskim MMA Golon ma za sobą 12 walk, z których 7 wygrał. W zawodowym debiucie wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Vahe Movsisyanem.

Gala FEN 29 odbędzie się 22 sierpnia w ostródzkim amfiteatrze. Podczas imprezy będą mogli być obecni kibice. Aktualnie trwa sprzedaż biletów na wydarzenie.

Zobacz także:

-> Fame MMA 7. Kamil Hassan po raz drugi zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką -> Artur Szpilka szlifuje formę w górach. "Całą rodzinką zaliczyliśmy Śnieżkę" -> Face-to-face na miarę pandemii koronawirusa. Pięściarze spojrzeli sobie w oczy przez... szybę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

Źródło artykułu:
Kto wygra walkę?
Kraska
Golon
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)