Babilon MMA 15. Dawid Śmiełowski wciąż niepokonany

W pierwszej walce karty głównej gali Babilon MMA 15 Dawid Śmiełowski (7-0) pokonał przez nokaut techniczny Huberta Sulewskiego (3-2-1).

Maciej Szumowski
Gala Babilon MMA Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Gala Babilon MMA
Przegrany zawiódł również podczas czwartkowej ceremonii ważenia, kiedy limit wagowy przekroczył aż o trzy kilogramy. Może to oznaczać, że więcej w klatce Babilon MMA już się nie pojawi.

Dawid Śmiełowski przewagę nad Hubertem Sulewskim zdobył w drugiej rundzie. Wtedy stopniowo zaczął rozbijać przeciwnika. Na pół minuty przed końcem tej odsłony zadał rywalowi już tyle bólu, że sędzia ringowy postanowił przerwać pojedynek.

"Królik" z Wągrowca wygrał siódmą walkę zawodową w MMA i pozostał niepokonany. Swoją karierę rozpoczął w 2017. Z organizacji Slugfest trafił niedługo później do Babilon MMA, a prawdopodobnie to nie koniec apetytu u utalentowanego wojownika.

W walce wieczoru gali Babilon MMA 15 w Hotelu Ossa Conference & SPA zmierzą się Daniel Skibiński i Kirill Medvedovski.

-> Fame MMA 7. Hit w karcie walk. Wojciech Gola zmierzy się z Dawidem Malczyńskim! (wideo)
-> MMA. KSW 54. Ceremonia ważenia. Było spokojnie. Mateusz Gamrot i Marian Ziółkowski spojrzeli sobie w oczy