KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Gwiazdor MMA zaatakowany kastetem. Zobacz szokujący film z Moskwy

Gwiazda Bellatora, Siergiej Charitonow, na stadionie Łużniki w Moskwie został zaatakowany kastetem przez innego wojownika MMA, Adama Jandijewa. Powodem były rozliczenia finansowe między oboma zawodnikami.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Adam Jandijew zaatakował Sergieja Charitonowa Twitter / Na zdjęciu: Adam Jandijew zaatakował Sergieja Charitonowa

Według relacji rosyjskich mediów do bójki obu zawodników doszło podczas imprezy na stadionie Łużniki w Moskwie. Jako pierwsza o sprawie poinformowała REN TV, która przekazała, że Sergiej Charitonow został zaatakowany kastetem, a następnie przewieziono go do szpitala. 

W sieci krąży nagranie z bójki obu zawodników. Najpierw rozmawiają ze sobą, a w pewnym momencie Adam Jandijew uderzył w głowę Charitonowa. Powodem najprawdopodobniej były rozliczenia finansowe pomiędzy wojownikami, które wynosić miały 2 miliony rubli, czyli około 98 tysięcy złotych.

W szpitalu u Charitonowa lekarze stwierdzili wstrząs mózgu i uraz nosa. Rosjanin musiał przejść operację nosa. - Najważniejsze jest dla nas jego zdrowie. W szpitalu ma spędzić minimum 10 dni. Dalsza kariera? Teraz o tym nie myślimy - powiedział prawnik Charitonowa, Aleksander Krawcow, którego cytuje serwis iz.ru.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Organizator gal EFM zdradza plany na przyszłość. Będzie zagraniczna ekspansja

Świadkiem incydentu i uczestnikiem bójki był Rusłan Abdo. Z jego relacji wynika, że początkowo nic nie zapowiadało bójki, gdyż rozmowa między nimi przebiegała spokojnie. Abdo potwierdził, że Jandijew zaatakował przy pomocy kastetu. Sprawą zajęła się policja. 

- W głowie Adama jest bałagan. Najpierw zaatakował mnie, a potem Siergieja - powiedział Abdo, którego cytuje REN TV. - Rozmowa przebiegała całkowicie bezkonfliktowo. Kiedy dowiedział się, że jestem przyjacielem Charitonowa, uderzył mnie w twarz. Mam złamany nos - dodał Abdo.

Czytaj także:
MMA. KSW 56. Zapowiedź. Solidna gala w Łodzi. Walka wieczoru może przejść do historii
Boks. Krzysztof Włodarczyk wyznaczony do walki o mistrzostwo Europy

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×