MMA. Cage Warriors 118. Potężny nokaut Nathiasa Fredericka. Obronił tytuł w wielkim stylu [WIDEO]

Nathias Frederick w wielkim stylu obronił pas organizacji Cage Warriors w wadze średniej. Brytyjczyk potężnie znokautował pretendenta Jamiego Richardsona.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Nokaut Nathiasa Fredericka Twitter / Cage Warriors / Nokaut Nathiasa Fredericka
Kapitalna akcja podczas piątkowej gali Cage Warriors 118. W walce o pas mistrzowski w wadze średniej Nathias Frederick zmierzył się z Jamiem Richardsonem.

Na początku trzeciej rundy broniący tytułu Brytyjczyk ruszył na swojego rywala. Najpierw trafił go kopnięciem w głowę, aby po chwili zaatakować pięściami. Zadał dwa potężne ciosy, które posłały jego rywala na deski.

Sędzia momentalnie przerwał pojedynek i ogłosił zwycięstwo Fredericka, dla którego była to dziewiąta wygrana w zawodowej karierze.

Frederick zachował tytuł oraz pas. Jednocześnie wzrosły jego szanse na stoczenie walki dla ważniejszej organizacji. Jak podaje portal rt.com, Cage Warriors słynie z promocji zawodników gotowych do rywalizacji w UFC.

Pojedynek Frederick - Richardson był walką wieczoru podczas Cage Warriors 118. Wcześniej zwycięstwa odnosili m.in. Leonardo Damiani (9-2) czy Liam Gittins (6-1).

Czytaj także:
Bellator 254. Wyniki gali. Ilima-Lei Macfarlane straciła pas po trzech latach
Kapitalny nokaut Michała Figlaka. Rywal padł jak rażony piorunem

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). FEN 31. Jóźwiak zadowolony z walki Borowskiego z "Trybsonem". "Zrobili show!"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Czy zaimponowała ci postawa Nathiasa Fredericka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×